pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:49 2018.03.15
star_border Додати в обрані

Соціальна фотовиставка

Другий етап соціального проекту-виставки

28 сильних жінок, які одного разу, поглянувши в обличчя смерті, наважилися боротися за життя: хтось уже переміг хворобу, хтось перебувати в процесі одужання. Місяць тому над їх образами працювали стилісти, візажисти, перукарі, а фотограф створив портрети, підкресливши красу кожної моделі. Так і народилася ця фотовиставка.
Місія проекту: Привернути увагу суспільства до проблем онкології, мотивувати інших людей піклуватися про своє здоров'я. Важливо, щоб люди, які раніше не стикалися з цим захворюванням, не сумнівалися, що рак - це не вирок, а лише життєвий етап, який потрібно пройти.
Під кожною фотографією дівчини буде розміщена цитата її життя (мрії) і кілька слів про її захворюванні або перемозі над хворобою, що буде мотивувати інших людей піклуватися про своє здоров'я.
Організатори: волонтерський співтовариство Ангели добра. За підтримки Благодійного фонду «Запорука», Фонду Соціального Кіно,БО «Сімул Фортес»
Офіційне відкриття 17 березня в 17:00, Місце проведення: Дрім Таун, третій поверх, атріум Греція. Терміни проведення: 17-21 березня 2018 р.

Кулігіна Анастасія +380636519898 Ліщинська Аліна +380 (99) 703 06 61

Відео самої фотосесії: https://www.youtube.com/watch?v=XesH8B2_-sY

Контактна особа

Дмитро Веремієнко

ТОВ "Бізнес Сом", Дніпро