pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:15 2019.06.21
star_border Додати в обрані

Встановлено новий національний рекорд на лотерейному ринку України

Міжнародна спільнота вкотре визнала оператора державних лотерей “М.С.Л.” лідером на вітчизняному лотерейному ринку за стандартами безпеки для гравців. Це стало приводом для встановлення нового національного рекорду України

18 червня 2019 року експерт Національного Реєстру Рекордів України (НРРУ) Віталій Зорін зафіксував перемогу «М.С.Л.» у номінації «Єдиний український оператор державних лотерей, який протягом 6 років тричі підтвердив відповідність своїх процесів стандартам Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (EL) і двічі - стандартам Світової лотерейної асоціації (WLA)».

«Не кожного дня доводиться реєструвати щось подібне й грандіозне в рамках України, Європи і навіть світу. Компанії «М.С.Л.» удалося за 6 років отримати три сертифіката Європейської асоціації, яка контролює діяльність державних лотерей, і два світових сертифіката від схожої асоціації, яка в світовому масштабі контролює все те ж саме», - зазначив пан Зорін.

«Сертифікація відповідності до стандартів відповідальної гри - це певна соціальна складова та соціальна відповідальність оператора державних лотерей. Наявність даного сертифікату - це, перш за все, демонстрація того, що всі бізнес-процеси компанії, пов'язані із розробкою ігор, дизайнів, систем розповсюдження, були приведені до міжнародних стандартів і перевірені міжнародною аудиторською компанією», - підкреслив директор з маркетингу оператора державних лотерей «М.С.Л.» Павло Вайсеро.

Сертифікати підтверджують - робота компанії відповідає міжнародним стандартам, а всі лотереї та продукти є максимально безпечним видом розваг для українців.

«Ми регулярно проводимо соціальні дослідження на предмет розуміння проблематики ігроманії, на предмет мінімізації ігроманії в Україні. Окремо фахівці компанії обмежують і рекламне просування - перш за все, щоб захистити неповнолітніх. Ми розуміємо, що в короткостроковій перспективі це відзначиться негативно на фінансових показниках компанії. Але в довгостроковій перспективі, стратегічно, це є нашою інвестицією в культуру розвитку лотерейної індустрії. Ми розуміємо, що від цього виграють не тільки оператори державних лотерей, а й суспільство», - повідомив представник «М.С.Л.».

Нагадаємо, що у червні 2013 року «М.С.Л.» став першим лотерейним оператором в Україні, який отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО. Це свідчить про те, що оператор привів усі свої бізнес-процеси у відповідність до європейських стандартів, які захищають інтереси гравців у лотереї.

Наприкінці травня 2016 року компанія пройшла повторний незалежний закордонний аудит і залишилася єдиним українським лотерейним оператором, який зміг підтвердити свою відданість принципам європейських стандартів і вдруге отримати «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

Ще через 3 роки, наприкінці травня 2019 року, оператор державних лотерей «М.С.Л.» уже втретє отримав від EL чергову відзнаку та визнання у вигляді нового «Сертифікату відповідності стандартам відповідальної гри». Це досягнення офіційно було оформлено на урочистій церемонії Certification Award у рамках Конгресу EL, який відбувся в Антверпені (Бельгія). Оригінал документу від президента ЄЛ Хансйорга Холткемайєра і генерального секретаря ЄЛ Ар’яна Вант Веєра отримав віце-президент оператора державних лотерей «М.С.Л.» Євген Власенко.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової лотерейної асоціації (The World Lottery Association, WLA). Того ж року компанія отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» найвищого, 4-го, рівня від WLA. Через три роки компанія «М.С.Л.» підтвердила відповідність стандартам відповідальної гри WLA та отримала другий сертифікат найвищого рівня.

Таким чином «М.С.Л.» залишається своєрідним флагманом, який задає високу планку для всього вітчизняного ринку лотерей та не словом, а ділом демонструє, якими мають бути сучасні соціально-відповідальні лотерейні оператори, адже для «М.С.Л.» сертифікація за міжнародними стандартами - це частина соціальної відповідальності компанії.

 

 

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації, який свідчить про те, що лотерейний оператор привів усі свої бізнес-процеси у відповідність до європейських стандартів, які захищають інтереси гравців у лотереї. Наприкінці травня 2016 року компанія отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL удруге, а у травні 2019 року - утретє.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA). Того ж року компанія отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» найвищого, 4-го, рівня від WLA. У травні 2019 року компанія «М.С.Л.» отримала цей сертифікат удруге.

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію Універсальний навчально-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.

На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» переміг у Національному конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації «Кращий корпоративний внесок у Ціль сталого розвитку №3: забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю населення всіх вікових категорій».

 

 

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 

 


Контактна особа

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." Пресс-служба

Оператор государственных лотерей "М.С.Л.", Київ

+38 (044) 461 92 18 press@msl.ua www.msl.ua