pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:28 2019.06.11
star_border Додати в обрані

«Лото-Забава»: гравець з Вінниччини виграв 200 000!

Білет за 15 гривень приніс гравцю «Лото-Забава» 200 000 гривень

9 червня під час розіграшу 1035-го тиражу української лотереї «Лото-Забава» було виграно один з головних призів розміром у 200 000 гривень. Придбати щасливий білет і закреслити у ньому три горизонталі з двома пільговими підковками пощастило гравцеві, який 7-го червня завітав до точки продажу лотерейних білетів, що у місті Теплик Вінницької області за адресою: вул. Незалежності, 24. На гру переможець витратив 15 гривень, за які придбав білет №0199333, і вже через кілька днів став найбільшою зіркою тиражу. Варто зазначити, що якби першою з великого лототрону 9 червня у прямому ефірі випала кулька з парним числом, щасливчик з Вінницької області за тих самих умов гарантовано виграв би приз розміром у 1 мільйон гривень. Але цього тижня перша кулька виявилась непарною - 39.

Разом із тим тираж запам’ятався ще цілою низкою щасливчиків, яким пощастило виграти чималі грошові призи. Так, в оновленому конкурсі «Мані на дивані» було виграно призів на загальну суму 60 000 гривень. Максимальний приз розміром у 50 000 гривень дістався  гравцю з Києва на ім’я Ольга - вона змогла підтвердити, що дивиться прямий ефір, після чого правильно вгадала, якому малюнку з верхнього ряду відповідає малюнок з нижнього на спеціальному стенді. За правилами гри, такий збіг гарантує виграш півсотні тисяч гривень.

Наступний гравець «Мані на дивані» - Василь Миколайович з Київської області, так само довів, що дивиться прямий ефір, але правильно вгадати збіг картинок на спеціальному табло не зміг, тож розмір його фінального призу склав 10 000 гривень. Звертаємо увагу, що ці гроші переможці виграли, не виходячи з дому.

Нагадаємо, що відповідно до нових правил інтерактивного конкурсу «Мані на дивані», узяти в ньому участь відтепер можуть не тільки гравці, які дивляться у цей момент розіграш «Лото-Забава» по телевізору, але й ті, хто не має змоги спостерігати за трансляцією. Відрізняються лише суми виграшів. Щасливчик конкурсу миттєво виграє 5 000 гривень, якщо дивиться прямий ефір, або 500 гривень, якщо не дивиться. Після цього гравець отримує шанс збільшити свій початковий виграш у два рази чи десять разів, залежно від того, чи зможе правильно скласти пазл з малюнків на оновленому табло «Мані на дивані».

Ще однією зіркою у студії стала мати трьох дітей - Наталя Дмитрівна Іванченко, яка приїхала до студії «Лото-Забава» з смт Пісківка Київської області та виграла у конкурсі «Багаті та Відомі» 100 000 гривень! Виявилось, що переможниця, яка сиділа на 19 місці у зеленому секторі, приїхала до студії не сама, а разом з чоловіком, який є постійним гравцем найпопулярнішої української сімейної лотереї. Пані Наталя розповіла, що саме чоловік придбав і подарував їй білет, завдяки якому вона потрапила до студії, а коли зрозуміла, що стала головною переможницею конкурсу, довго не могла повірити, що це трапилося саме з нею. Свій виграш переможниця, будучи вчителькою за фахом, планує витратити на освіту своєї старшої доньки - Вікторії, яка наразі є студенткою.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців 1035-го тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення своїх виграшів.

 

 

 

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації, який свідчить про те, що лотерейний оператор привів усі свої бізнес-процеси у відповідність до європейських стандартів, які захищають інтереси гравців у лотереї. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA). Того ж року компанія отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» найвищого, 4-го, рівня від WLA.

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію Універсальний навчально-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.

На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» переміг у Національному конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації «Кращий корпоративний внесок у Ціль сталого розвитку №3: забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю населення всіх вікових категорій».

 

 

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 

 


Контактна особа

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." Пресс-служба

Оператор государственных лотерей "М.С.Л.", Київ

+38 (044) 461 92 18 press@msl.ua www.msl.ua