pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:34 2019.06.10
star_border Додати в обрані

У ТОВ «ЛОЗ «Косино» відсутні дозвільні документи природоохоронного законодавства

В результаті лікувально-оздоровчий заклад «Косино» отримав обов’язкові для розгляду рекомендації від Закарпатського тервідділення АМКУ.

Так, Державна екологічна інспекція у Закарпатській області встановила, що при здійсненні ТОВ «ЛОЗ «Косино» своєї господарської діяльності утворюються відходи та викиди в атмосферу.

Однак у вказаного товариства немає дозволів на викиди забруднюючих речових в атмосферне повітря від стаціонарного джерела та відсутній облік відходів, скид стічних вод із перевищенням ГДС у 2017-2018 роках, що є порушенням статей 17, 32 Закону України «Про відходи» та статей 10, 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

У свою чергу, як вказують антимонопольщики порушуючи вимоги встановлені Законом України «Про відходи», ТОВ «ЛОЗ «Косино» вчиняло дії, які призвели до отримання ним неправомірних переваг у конкуренції порівняно з іншими суб’єктами господарювання, які здійснюють свою господарську діяльність з дотриманням вимог чинного законодавства України.

Так, зокрема, за результатами проведеного тервідділенням АМКУ дослідження встановлено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність з дотримання вимог чинного законодавства та отримали відповідні дозволи та ліміти на утворення і розміщення відходів та дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, для їх отримання укладають зі спеціалізованими суб’єктами господарювання договори на підготовку відповідних документів.

Суб’єкти господарювання у своїх поясненням зазначають, що такі витрати включаються ними в собівартість товару (послуги, роботи) та враховуються під час визначення ними цінової політики.

Однак ТОВ «ЛОЗ «Косино», не отримавши у 2017-2018 роках відповідних дозволів, незаконно, в антиконкурентний спосіб, задовольняло певний обсяг споживчого попиту, який би за умов дотримання ним вимог чинного законодавства України, мали б задовольняти його конкуренти, які здійснюють свою господарську діяльність маючи необхідні дозволи.

А тому, як вказує орган Комітету, ТОВ «ЛОЗ «Косино» здобувало переваги над іншими суб’єктами господарювання не завдяки власним досягненням, а внаслідок порушення вимог чинного законодавства України.

Відповідно Закарпатське тервідділення АМКУ і визнало, що такі дії товариства містять ознаки порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 15 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді досягнення неправомірних переваг у конкуренції відносно іншого суб’єкта господарювання шляхом порушення чинного законодавства, та рекомендувало ТОВ «ЛОЗ «Косино» вжити заходи щодо усунення причин вчинення дій, які містять ознаки порушення та умов, що їм сприяють.


рішення відомства

http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=85215&schema=zak


Контактна особа