pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:45 2019.05.21
star_border Додати в обрані

Право продавати алкоголь вночі мав лише ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ»

Тернопільському тервідділенню АМКУ не сподобалось, що Лановецька міська рада дозволила лише ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ» продавати пиво, столові вина, алкогольні та слабоалкогольні напої у нічний час.

Так, як вказують в органі Комітету, вказана міська рада прийняла рішення, яким надала право роздрібної реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час (з 22:00 до 7:30 год.) лише ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ» (магазин АЗС м. Ланівці).

У відомстві вважають, що такі дії можуть призвести до отримання товариством додаткових прибутків, оскільки такий дозвіл ставить його у більш вигідне становище стосовно конкурентів, які такого права не мають.

Тому, зважаючи на вказане, тервідділення АМКУ визнало, що дії Лановецької міської ради є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 3 статті 50 та абзацом сьомим частини другої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування, в частині надання окремому суб’єкту господарювання переваг, які ставлять його у привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до обмеження конкуренції.

Тепер міській раді треба припинити вказане порушення та повідомити відомству про виконання зобов’язання до 22.07.2019 з наданням підтверджуючих документів.

рішення відомства

http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=84369&schema=ter

Контактна особа