pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:03 2019.04.25
star_border Додати в обрані

Виїзний семінар щодо вивільнюваних працівників Смілянського міськрайонного центру

24 квітня 2019 року співробітники Смілянського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний семінар із вивільнюваними медпрацівниками комунального некомерційного підприємства

Виїзний семінар Смілянського міськрайонного центру зайнятості у ЦПМСД

24 квітня 2019 року співробітники Смілянського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний семінар із вивільнюваними медпрацівниками комунального некомерційного підприємства "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Смілянської міської ради.


Такі семінари проводяться для того, щоб пояснити та порадити вивільнюваним працівникам їхні можливості щодо працевлаштування і гарантії, які надаються у цьому питанні, надати правову допомогу. Спеціалісти центру зайнятості мотивують та готують цих фахівців до зміни місця роботи в майбутньому. Роботодавці також отримують необхідні консультації, гарантії збереження авторитету в скрутній обстановці та збереження позитивного настрою колективу.


Юлія Кравченко за фахом фельдшерка, але зараз працює медичною сестрою у Смілянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №10. Жінка каже, що їй подобається робота, вона любить дітей і сама теж мама. Сьогодні для неї та її колег проведено семінар, на якому пояснили що робити при вивільненні працівників. Подібні заходи підтримують морально та інформують фахівців щодо їхніх прав, можливостей та подальших дій. У заході взяло участь дванадцять осіб. Серед спікерів – співробітники Смілянського міськрайонного центру зайнятості Любов Пастушенко та Ольга Дар’єва.

Любов Пастушенко пояснила медикам їхні права на послуги державної служби зайнятості, матеріального забезпечення, переваг та умов їх отримання.


Ольга Дар’єва презентувала актуальні вакансії регіону для медпрацівників: «Важливо, щоб учасники семінару зрозуміли, що вони не залишаються сам на сам з проблемою потенційного безробіття. Співробітники центру зайнятості готові надавати допомогу і консультувати чим саме ми можемо бути корисними».


Пані Юлія зацікавилася запропонованою вакансією фельдшерки швидкої допомоги, саме ця посада відповідає фаху жінки: «Але, звичайно, я б хотіла залишитися працювати на своєму місці. Працювати у команді швидкої допомоги і поєднувати виховання дошкільнят, на мою думку, дуже важко. Найближчим часом я обов’язково звернуся за допомогою до служби зайнятості.»


Цього року це п’ятий семінар із вивільнюваними працівниками у м.Сміла. Проінформовано 68 фахівців регіону, які опинилися у подібній ситуації. Смілянський міськрайонний центр зайнятості запрошує роботодавців до активної співпраці щодо вивільнення працівників.


Контактна особа

Ангеліна Хоменко

Смілянський міськрайонний центр зайнятості, Сміла