pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

19:45 2019.04.09
star_border Додати в обрані

Зірковий футбольний клуб «Маестро» взяв участь у старті науково-дослідницької експедиції

Українські зірки разом з курсантами військових ліцеїв України взяли участь у висадці корабельного лісу на Житомирщині та старті науково-дослідницької експедиції «Від «із варягів у греки» княжих часів до сучасної морської України».

Рано-вранці у суботу 6 квітня зіркові гравці ФК «Маестро» розпочали подорож дорогами Київщини. Шлях їх лежав на Полісся, де серед давніх лісів розташувалося містечко Олевськ. 

Команда зірок під керівництвом відомого футболіста, екс-гравця збірної України Едуарда Цихмейструка була у такому складі: міністр культури України Євген Нищук, заслужений артист України Олександр Павлік, двократний переможець телешоу «Караоке на Майдані» Артем Кай, лідер гурту «NRavitsa Planet» та блогер Іван Марунич, резиденти телешоу «Мамахохотала» Олексій і Ігор Рева, шоумени Юрій Іванисько та Олександр Селіхов, зірка телесеріалу «Кріпосна», актор Олексій Яровенко, переможець телешоу «Україна має талант-4» Михайло Дубель (Double Life), співак, автор пісень, учасник Національного відбору «Євробачення-2019» Денис Мусаєв та інші зірки естради та кіно.

Мало хто знав до цього дня, що саме Олевськ згадується у старовинних літописах як місце, звідки наші попередники брали ліс для будування кораблів, на яких від Прип'яті до Чорного моря ходили «з варягів до греків».

Саме дослідженню цих відомостей і присвячена наукова експедиція, ініційована Інститутом археології НАНУ, яка стартувала з лісового Олевська до моря. 

На урочистому мітингу, присвяченому цій події, гравці «Маестро» разом з офіційними особами і курсантами Одеського військово-морського ліцею ВМС України, та Київського військового ліцею ім. Івана Богуна вшанували пам'ять загиблих за Україну, а також підтримали полонених моряків та ветеранів ВМС України («кримських диверсантів»). На мітингу виступили гравець ФК «Маестро», міністр культури України Євген Нищук, командуючий ВМС України (2014-2016 рр) віце-адмірал Сергій Гайдук, мер Олевська Олег Омельчук та інші.

Щоб дослідити весь шлях поліського лісу до південних країн, зіркові футболісти разом з курсантами взяли участь у акції «Відродження національного флоту починається з відродження корабельного лісу». Було висаджено сотні саджанців корабельних дубів та сосен. 

Гравці «Маестро» ознайомилися з експонатами місцевого музею, де майстри показали їм, як з цільного стовбура дерева виготовлялися давні судна.

Традиційно, футбольний клуб зірок на стадіоні місцевої гімназії зіграв зі збірною моряків «У тільняшках», що складалася з ветеранів флоту, армії, та курсантів військових ліцеїв. Особливо відзначилися Євген Нищук, який забив 4 м’ячі, та Олексій Яровенко, який записав на свій рахунок 2 голи. 

Також «Маестро» зіграли з місцевою аматорською футбольною командою.
Загальна кількість забитих м’ячів сягнула 14, чому дуже раділи мешканці Олевська, які побачили яскраве футбольне шоу. Але, як і буває в таких зустрічах, перемогла дружба. 

Ввечері при повному аншлазі відбувся концерт, де Денис Мусаєв, Іван Марунич, Артем Кай та Олександр Павлік змусили олевчан танцювати, брати Реви – сміятися, а ведучі Олександр Селіхов та Юрій Іванисько – брати активну участь у шоу. 

Тепер на гравців ФК «Маестро» чекає захоплююча подорож містами України, нові зустрічі, нові концерти, товариські та офіційні футбольні матчі, адже футбольний сезон почався. 

Наступного дня в Олевську дощило. Молоді дерева, яких залишили на згадку наступним поколінням зіркові футболісти «Маестро» і молоді люди, надія української армії та флоту, почали свій довгий шлях від поліської землі до неба.

ФК «Маестро» виражає подяку всім, хто брав участь у організації та проведенні цієї важливої акції: Олевській МР, ГО «Асоціація ветеранів ВМС України», Інституту археології НАНУ, міністерству культури України, привітним олевчанам і окремо, олевським школярам, які довго не відпускали артистів після концерту, роблячи селфі і беручи автографи.

ФОТО: https://fcmaestro.com.ua/portfolio/mandrivka-do-olevska/

Контактна особа