pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:46 2019.02.18
star_border Додати в обрані

Cushman & Wakefield здійснила продаж двох знакових бізнес-центрів у Лісабоні

У Лісабоні продано два відомі офісні центри Art’s і Torre Fernão de Magalhães. Міжнародна консалтингова компанія Cushman & Wakefield представляла інтереси інституційного інвестора, а новим власником будівель стала Merlin Properties. Сума угоди склала 112,2 мільйона євро.

Знамениті офісні центри розташовані на головній алеї Parque das Nações (Парку Націй) та проспекті Dom Joao II, а їх загальна площа складає 29 985 кв. м.

15-поверхова вежа Torre Fernão de Magalhães була спроектована Жаном Вілмоттом, її скляний фасад забезпечує винятковий вид на річку Таг і Parque das Nações. Будівля вміщує 7 835 кв. м якісних офісних приміщень, магазини та власний паркувальний майданчик.

Бізнес-центр Art - це 22 150 кв. м першокласних офісних площ на 11 поверхах. Спроектована архітектурним бюро Фредеріко Валсассіни, будівля інкорпорує в собі пластичне мистецтво та є одним із символів Parque das Nações.

Активи повністю здані в оренду найкращим у своєму класі компаніям, таким як BNP Paribas, Huawei, Sage, DHL, Webhelp, Bold International та іншим.

Антоніо Каміло-Алвес, керівник департаменту інвестицій в бізнес-простір в компанії Cushman & Wakefield в Португалії, сказав: «Ця угода відображає рекордну дохідність у Parque das Nações, що консолідує інтерес інвесторів до сектору офісної нерухомості Лісабона. Parque das Nações є однією з найбільш затребуваних офісних локацій, а якість активів і низька вакантність у поєднанні з дуже високим показником довгострокових договорів оренди формує одну з найцінніших пропозицій на ринку, яка продовжує залучати основний капітал, що й не дивно».

Parque das Nações є результатом амбітного проекту міського та екологічного відродження набережної річки Таг навколо дока Олівайс для проведення EXPO'98. Сьогодні в цьому районі розташовано багато корпоративних будівель, а також популярна прогулянкова набережна, багатоцільова крита Алтіс-Арена, найбільший в Європі океанаріум Oceanário de Lisboa, ряд ресторанів, барів і клубів і навіть житлова нерухомість.


Контактна особа