pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

17:49 2019.02.04
star_border Додати в обрані

«М.С.Л.» і WorldCancerDay: здоров’я – це не лотерея

В Україні розпочався місяць профілактики онкологічних захворювань

4 лютого 2019 року, у Всесвітній день боротьби з раком, оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до всеукраїнської інформаційної кампанії щодо профілактики онкологічних захворювань в Україні.

За оцінками UICC - Union for International Cancer Control у 2018 році у 18,1 мільйона людей був діагностований рак й очікується, що до 2040 року ця цифра зросте до 27,5 мільйонів. Але цю нездорову тенденцію можливо змінити й перший крок до цього - інформування громадськості щодо онкозахворювань та їх профілактики.

Наше здоров’я - це не лотерея й у цьому питанні покладатися на удачу не можна. Виявлення захворювання на початкових етапах значно підвищує шанси на його успішне лікування. Так, наприклад, рак молочної залози на I стадії виліковний у 95% жінок. Натомість кожній четвертій жінці в Україні рак грудей діагностують вже на ІІІ-ІV стадії, коли ефективність лікування значно знижується. Згідно даних Національного Інституту Раку в Україні, у нашій країні смертність від онкологічних захворювань стоїть на другому місці після серцево-судинних.

Надзвичайно важливими є регулярні візити до спеціалістів і проведення відповідних аналізів, консультацій та онкоскринінгів. Це стосується як жінок, так і чоловіків.

Для того, щоб зменшити ризик захворіти на рак, World Cancer Research Fund International рекомендує дотримуватися 8 простих правил у повсякденному житті:

1. Зберігайте здорову вагу.

2. Будьте фізично активними.

3. Основа здорового харчування - це цілі зерна, овочі, фрукти та боби.

4. Скоротіть споживання фаст-фуду та напоїв з високим вмістом цукру.

5. Обмежте у раціоні вживання червоного та обробленого м'яса (ковбаси, сосиски та інші копчені продукти).

6. Відмовтесь від куріння та алкоголю.

7. Не покладайтеся на дієтичні добавки.

8. Грудне вигодовування - запорука здоров'я жінки.

Дбайте про своє здоров'я вже сьогодні та діліться цієї звичкою з іншими!

Приєднуйтеся до #WorldCancerDay та ставайте частиною всесвітнього руху за #майбутнєбезраку!

Створюй та ділись своїм власним #IAmAndIWill на https://www.worldcancerday.org/custom-poster

 

 

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію Універсальний навчально-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.

На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» переміг у Національному конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації «Кращий корпоративний внесок у Ціль сталого розвитку №3: забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю населення всіх вікових категорій».

 

 

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 

Контактна особа

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." Пресс-служба

Оператор государственных лотерей "М.С.Л.", Київ

+38 (044) 461 92 18 press@msl.ua www.msl.ua