pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

13:58 2018.03.06
star_border Додати в обрані

Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 10

Анонс випуску №10

Цей випуск «БАЛАНС-АГРО» буде присвячений виплаті дивідендів. І в першій консультації за цією темою ми розповімо про підстави для нарахування дивідендів, періодичність їх виплати, надамо зразки необхідних документів.

Про оподаткування дивідендів, які виплачуються фізичним особам – учасникам (засновника), про порядок перерахування податків до бюджету та відображення таких доходів у звітності – у наступній консультації випуску.

У наступних консультаціях ми розповімо про сплату авансового внеску при виплаті дивідендів юридичним особам, а також про нарахування ПДВ при виплаті дивідендів у натуральній формі.

А завершить цикл статей цього випуску, присвяченого виплаті дивідендів, консультація про облік виплати дивідендів. Зокрема, із неї можна буде дізнатись про те, що є базою нарахування дивідендів, як розрахувати та відобразити в бухобліку дивіденди учасникам ТОВ та ФГ, фізичним та юридичним особам; про особливості виплати дивідендів у натуральній формі; випадки та бухоблік реінвестиції дивідендів у статутний капітал підприємства.

 Також у цьому випуску ми підготували відповіді на такі запитання, які надійшли до редакції:

·         як видати працівнику фіндопомогу в сумі понад 50 тис. грн., не порушуючи законодавства;

чи компенсує суд витрати на правничу допомогу адвоката.

Контактна особа

Сергій Наумов

verified_user ТОВ "Баланс Клуб", Дніпро