pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:37 2019.01.10
star_border Додати в обрані

«Лото-Забава»: у 1013-му тиражі зірвано головних призів на 2 300 000 гривень

Удача посміхнулась гравцям «Лото-Забава» з таких міст, як Малин, Чернівці, Біла Церква та Київ

Перший розіграш лотереї «Лото-Забава» у 2019 році виявився напрочуд щедрим на чималі грошові призи. Окрім зриву першого мільйону гривень цього року, тираж №1013 запам’ятався, по-перше, виграшем максимальних призів у постійних конкурсах «Багаті та Відомі» і «Парочка», а по-друге, виявленням чергового власника півмільйона гривень у новорічній акції «Даруй білети – здійснюй мрії!».

Перший мільйон гривень у 2019 році дістався гравцеві, який придбав у місті Чернівці виграшний лотерейний білет напередодні святкування Нового року. Він став уже 313-м мільйонером за всю історію «Лото-Забава». Наразі ми з нетерпінням очікуємо на його появу, щоб запросити приєднатися до «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.».

Наступний за розміром куш було виграно у постійному конкурсі «Багаті та Відомі» гравцем, який цього тижня опинився у червоному секторі на місці під номером 5. Ним виявився Микола Олексійович з міста Малин Житомирської області, який виграв максимальний приз розміром 500 000 гривень.

Того ж дня, під час розіграшу тиражу №1013, до студії завітав третій переможець новорічної акції «Даруй білети – здійснюй мрії!», який минулого тижня дізнався про виграш 500 000 гривень. Ним виявився пан Олександр, який приїхав до студії з Білої Церкви разом з батьком Сергієм. За словами переможця, грати в «Лото-Забава» почали 9 років тому та грали періодично – під настрій. Спочатку в лотерею грав Сергій, а потім до хобі приєднався й Олександр, тож тепер грають разом. Нещодавно оцінили переваги гри в улюблену лотерею онлайн, тож останнім часом білети купують через мережу Інтернет на офіційному сайті лотерейного оператора «М.С.Л.».

Наразі відома інформація про наступного, уже четвертого, власника новорічних 500 000 гривень. Виграшною стала додаткова комбінація №70916719, яка надрукована у білеті, придбаному у столичному кіоску «М.С.Л.», що знаходиться за адресою: пл. Слави, 2. Традиційно переможець запрошується до студії «Лото-Забава» для урочистого вручення призового сертифікату.

І наостанок дуже приємною виявилась новина про зрив головного призу постійного конкурсу «Парочка» розміром 300 000 гривень. Щаслива комбінація чисел на тираж №1013: 48, 07, 73, 14, 17, 33, 44, 61, 05. Усі числа конкурсу збіглися у лотерейному білеті №0119870, який було придбано у місті Свалява Закарпатської області на точці продажу лотерей на ринку, що знаходиться за адресою: вул. Суворова, 47. Виграшний лотерейний білет обійшовся щасливчику у 25 гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців 1013-го тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшів.

 

 

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.

На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» переміг у Національному конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації «Кращий корпоративний внесок у Ціль сталого розвитку №3: забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю населення всіх вікових категорій».

 

 

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 


Контактна особа

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." Пресс-служба

Оператор государственных лотерей "М.С.Л.", Київ

+38 (044) 461 92 18 press@msl.ua www.msl.ua