pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

00:08 2018.12.22
star_border Додати в обрані

503 сім'ї залишились без Житла! Банк «Аркада» не може завершити будівництво будинків у ЖК «Еврика»

Запрошуємо засоби масової інформації взяти участь у висвітленні події 22 грудня 2018 з 10:30 до 14:00, м.Київ, вул.Ольгинська, 3.

У суботу, біля будівлі ПАТ АКБ «Аркада», учасники мітингу (фізичні особи - інвестори будівництва) планують висловити свій протест та недовіру банку «Аркада», новому управителю будівництва їхніх будинків у ЖК «Еврика».

На думку учасників, склалась критична ситуація:

ПАТ АКБ «Аркада» безкоштовно отримавши від держави безцінну Київську землю під забудову, за адресою Глушкова, 6 у Голосіївському районі, не виконує своїх обіцянок завершити будівництво недобудов,  розташованих у ЖК «Еврика».

Результат: 503 сім'ї залишились без квартир, та вимушені не один рік витрачати власні кошти на оренду Житла.

 

Земельна ділянка площею 28,41 га, на якій розташований будівельний майданчик, належить на праві безоплатного користування Київському національному університету імені Тараса Шевченка. Але КНУ ім. Т.Шевченко, не вживає всіх можливих дій по впливу на Забудовника ТОВ «Аркада-Будівництво» та управителя ПАТ АКБ «Аркада» для добудови будинків №3, №4, №9 та №7 у житловому комплексі за адресою вул. Глушкова, 6 (біля метро «Іподром»), передав за Договором функції Замовника будівництва Забудовнику, на думку багатьох інвесторів КНУ самоусунувся від процесу контролю за будівництвом.

 

За 5 років*, будівництво жодного з будинків постраждалих інвесторів не завершено!

* - з дати Розпорядження КМУ №1063-р від 11.12.2013 - укладання договору доручення на виконання функцій замовника будівництва між університетом Т.Шевченка та ТОВ «Аркада-Будівництво» ДЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВНИЦТВА комплексу житлових будинків по пр. Академіка Глушкова, 6 у м. Києві (ЖК «Еврика»).

Термін завершення дії договору доручення спливає вже у 2020 році.

 

Реальні, фактичні темпи будівництва житлових будинків №3, №4, №9 (і №7) за адресою Глушкова, 6 вказують на те, що ймовірна дата закінчення будівництва будинків значно вийде за термін дії Розпорядженням КМУ №1063-р від 11.12.2013. і може призвести до заморожування недобудованих об’єктів.

 

Тому, ми вимагаємо від керівництва ПАТ АКБ «Аркада»  – виконання обіцянок, які надавались головою правління ПАТ АКБ «Аркади» Паливодою К.В. на загальних зборах інвесторів, виконання умов Договорів між ФФБ ПАТ АКБ «Аркада» та інвесторами об’єктів інвестування за адресою просп. Глушкова, 6  будинки №3, №4, №9; першочергово завершити будівництво наших будинків, виконавши взяті на себе Зобов'язання.

 

Контактна інформація:

Дзьомбак Іван - 0672349117, Голубничий Володимир - 0970703777


Контактна особа