pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:40 2018.12.20
star_border Додати в обрані

«Лото-Забава»: Перші акційні 500 000 виграно у Львові

Оголошені результати 1010-го тиражу «Лото-Забава»

16 грудня 2018 року у 1010-му тиражі «Лото-Забава» був розіграний перший приз Новорічної акції «Даруй білети - здійснюй мрії!». Перший щасливчик придбав свій білет з додатковою акційною комбінацією 52315693, що стала виграшною, у Львові. Фартовою точкою продажу став фірмовий острівок «М.С.Л.» у магазині, що знаходиться за адресою: вул. Княгині Ольги, 120.

У рамках Новорічної акції лотерея «Лото-Забава» надає шанс усім своїм шанувальникам на виграш додаткового півмільйона гривень для здійснення мрій. Попереду залишились ще чотири акційні розіграші: 23,30 грудня 2018 року та 6, 13 січня 2019 року.  Загалом на свята буде розіграно 2 500 000 гривень! Розіграш другого акційного призу відбудеться вже наступної неділі, 23 грудня. Час скористатись шансом!  

Для того, щоб стати учасником акції «Даруй білети - здійснюй мрії!», необхідно купити 3 або більше білетів лотереї «Лото-Забава» вартістю від 20 гривень однією покупкою. На кожному білеті буде надрукована додаткова акційна комбінація. Кожну додаткову акційну комбінацію потрібно надіслати за допомогою окремих смс-повідомлень на короткий номер 330. База акційних комбінацій, зареєстрованих на тираж, оновлюється кожного тижня. З одного телефонного номера можна надсилати необмежену кількість комбінацій. Чим більше зареєстрованих додаткових акційних комбінацій, тим більше шансів на виграш! Для отримання призу необхідно обов’язково зберегти у належному вигляді всі три білети, серед яких має бути один з виграшною комбінацією.

Під час розіграшу 1010-го тиражу було виграно 250 000 гривень у постійному конкурсі «Багаті та Відомі». Приз дістався киянці Олені Слобожаніній, яка сиділа у білому ряді на 25-му місці. Як зізналась переможниця, біля телевізора за її тріумфом ніхто не спостерігав. А причиною цього було те, що її чоловік разом з 11-річним сином були в цей час на олімпіаді з математики. Сподіваємось, що того дня сину пощастило так само, як і його мамі. Свій приз у розмірі 250 000 гривень пані Олена планує витратити на ремонт будинку, а також на новорічні подарунки для рідних.  

16 грудня першою з великого лототрону випала кулька 71, а отже, виграш 1 мільйону гривень не було гарантовано. Головний переможець великої гри 1010-го тиражу «Лото-Забава» виграв 200 000 гривень, закресливши у своєму білеті три горизонталі з двома пільговими підковками. Білет №0006769 було придбано у Маріуполі на точці продажу лотерейних білетів, що розташована у магазині на проспекті Металургів, 295.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшів.

 

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.

На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).

 

 

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 

 


Контактна особа

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." Пресс-служба

Оператор государственных лотерей "М.С.Л.", Київ

+38 (044) 461 92 18 press@msl.ua www.msl.ua