pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:00 2018.12.18
star_border Додати в обрані

Центр «Розвиток КСВ» оголосив переможців національного конкурсу кейсів з КСВ 2018 року

«М.С.Л.» визнали соціально-відповідальною компанією, що робить значний внесок у забезпечення здорового способу життя українців

17 грудня 2018 року на території «IQ Business-Center» відбулась конференція «Бізнес, що змінює країну», яка стала логічним завершенням національного конкурсу кейсів з КСВ. Організатором традиційно виступив Центр «Розвиток КСВ» за підтримки EY. За Цілями сталого розвитку для участі у конкурсі були подані 22 кейси українських компаній, серед яких: Deloitte, Watsons, «1+1», «Енергоатом», Nestle, «Ашан Україна», «Концерн Галнафтогаз», «Небесна криниця», «Астарта», оператор державних лотерей «М.С.Л.», «ДТЕК», «Прикарпаттяобленерго», «IT інтегратор» тощо. Усі проекти оцінювались міжнародними експертами.

«Сьогодні українські компанії в тренді, тому що корпоративна соціальна відповідальність уже набуває системних ознак. Вона потрошку починає вписуватись у стратегію бізнесу. Більше того, сьогодні український бізнес збільшує практично вдвічі кількість коштів, які виділяє на соціальні та екологічні проекти», - розповіла на брифінгу керівниця Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» Марина Саприкіна.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» представив свій кейс «Лотереї як фундамент розвитку дитячого футболу в Україні», в основі якого - підтримка дитячої футбольної команди 2007 року народження КДЮСШ №15. Вихованням маленьких спортсменів займаються заслужений тренер України Олександр Пасека та ліцензований тренер Віталій Булах. Нагадаємо, що компанія «М.С.Л.» стала титульним спонсором цієї команди, забезпечила її повне екіпірування та трансфер до Нідерландів для участі у Міжнародному турнірі Slagharen Easter Cup (Оммен, 28.03-01.04.2018), де хлопці вибороли срібло. Саме завдяки цьому проекту була створена корпоративна футбольна команда «М.С.Л.», яка наразі має можливість регулярно тренуватися на локаціях КДЮСШ №15 під керівництвом заслуженого тренера України Олександра Пасеки, а професійними спаринг-партнерами виступають підопічні футболісти. 30 вересня 2018 року новостворена команда «М.С.Л.» узяла участь у благодійному турнірі з міні-футболу «Кубок відкритих сердець-2018», який проводить ВБО «Даун Синдром». Крім того, компанія «М.С.Л.» ініціювала участь в організації цього турніру своїх підшефних із КДЮСШ №15: маленькі футболісти провели майстер-клас для особливих діток і зіграли з ними у футбол. І таким чином вдалось поєднати одразу два соціальних проекти «М.С.Л.».

«Для «М.С.Л.» Центр «Розвиток КСВ» є своєрідним майданчиком для обміну ідеями. Це - можливість розповісти про реалізовані проекти, показати у стислому вигляді суспільству та бізнесу, якою є соціальна діяльність компанії», - підкреслив директор з маркетингу «М.С.Л.» Павло Вайсеро. «Це й можливість поділитися знаннями та навиками, які ми здобували протягом багатьох років. Адже компанія «М.С.Л.» існує майже 50 років, за ці 50 років було створено дуже багато проектів, пов'язаних із КСВ. Хочу нагадати, що в Україні у лотереї грають менше 10% дорослого населення, у той час як за кордоном - понад 80%. Головна причина - недовіра: люди не знають, куди йдуть гроші від продажу лотерей. У той же час у всьому світі лотереї фінансують галузі, на розвиток яких у держави не вистачає грошей, зокрема - спортивні проекти. За роки своєї діяльності компанія «М.С.Л.» за свої кошти реалізувала чимало соціальних проектів, однак, широкого розголосу про те, що все це стало можливим завдяки грошам від лотерей, не було», - розповів Вайсеро.

«М.С.Л.» бере участь у конкурсі кейсів з КСВ утретє. Так, у 2016 році компанія представляла проект, присвячений будівництву та розвитку Універсального навчально-тренувального центру зимових видів спорту «Льодограй» (Богуслав, Київська область). Наступного разу йшлося про співпрацю з Київським міжнародним кінофестивалем «Молодість». Зараз, із кейсом, присвяченим розвитку українського дитячого футболу, компанія перемогла у номінації «Кращий корпоративний внесок у Ціль сталого розвитку №3: забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю населення усіх вікових категорій».

 

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.

На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).

 

 

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 


Контактна особа

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." Пресс-служба

Оператор государственных лотерей "М.С.Л.", Київ

+38 (044) 461 92 18 press@msl.ua www.msl.ua