pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

01:11 2018.03.04
star_border Додати в обрані

Міжнародний музичний фестиваль KharkivMusicFest 14 - 29 березня, м. ХАРКІВ

KharkivMusicFest - новий формат, новий погляд, новий підхід, новий вимір фестивального руху в Україні. KharkivMusicFest - безперечно фестиваль класичної музики, але його мета - показати, якою вона може бути різною.

Міжнародний музичний фестиваль

KharkivMusicFest: 14 - 29 березня 2018 р.

        KharkivMusicFest  - новий формат, новий погляд, новий підхід, новий вимір фестивального руху в Україні. KharkivMusicFest - безперечно фестиваль класичної музики, але його мета - показати, якою вона може бути різною. Джазовою чи авангардною. Виконаною у жанрі комедійного музичного-шоу чи такою, що звучить наживо у торгових центрах, на ринку, в аеропорту, на вокзалі чи навіть у метро.

      Тож KharkivMusicFest - це 7 концертів музики на будь-який смак у 3-х концертних залах (ХНАТОБ, великий і малий зали; Харківська філармонія). У програмі - симфонічні твори українських, європейських, американських композиторів у виконанні солістів і диригентів світового рівня з Австрії, Німеччини, Польщі, США та України – зі Львова, Києва, Дніпра, Одеси та Харкова.

     KharkivMusicFest – це також й низка спецпроектів: від святкування усім Харковом дня народження Йоганна Себастьяна Баха (333 роки), створення власного фестивального оркестру з 28 найкращих представників музичної еліти зі всієї країни до розмальованих місцевими художниками та дизайнерами піаніно.

      Так, проект «Бах-333» - це і Бах-марафон за участю дітей з дитячих музичних шкіл, і професійні музиканти, музиканти-аматори і музичні колективи Харкова в спецпроекті «Відкрите Бах-піаніно». Виступи в метро в рамках всесвітньої акції «Бах в метро», і музика Генія в ефірі радіостанцій («Бах на радіо»). Екскурсії «Бах у Харкові» для туристів і мешканців міста та музика Баха у пивних і кав'ярнях з кульмінацією цього дня і проекту - гала-концертом Фестивального оркестру з найкращих музикантів-солістів з різних міст України. Вперше в Україні втілиться в життя легендарна європейська традиція, яка ставить KharkivMusicFest поряд з найвідомішими світовими музичними фестивалями.

      Натхненний всесвітньо відомими та успішними проектами Play me, I'm yours та Sing for Hope, KharkivMusicFest представляє свій власний проект - "Art&Piano: грай яскраво". Протягом усього фестивалю на 9-ти локаціях міста знаходитимуться 9 піаніно, подарованих харків‘янами та розмальованих відомими харківськими художниками. Старт цього унікального проекту відбудеться просто перед концертом-відкриттям 14 березня: всі піаніно зазвучать одночасно разом у ХНАТОБ ім. Лисенка. На цих інструментах-інсталяціях зможуть грати всі охочі, а у вихідні відбуватимуться заходи за участю учнів музичних шкіл. По завершенні фесту інструменти передадуть до дитячих освітніх та культурних закладів.

      Під час фесту звучатиме неймовірна кількість української музики у виконанні молодих музикантів, які вражають своїми відкритістю і талантом. Перед деякими виступами самі виконавці звертатимуться до присутніх: розповідатимуть про музику, яку за мить гратимуть.  Адже надважлива місія KharkivMusicFest – просвітницька. Фестивалем започатковано низку освітніх програм. Під час його проведення планується серія лекцій - і не у музичних, а саме у загальноосвітніх школах, лекція-концерт для студентів Медуніверситету, лекція-презентація для дітей 2-х-6-ти років в центрі для дошкільнят, тощо. Також у планах - організація круглого столу, на якому йтиметься про важливість культурних подій у маленьких містечках, відвідування ДМШ Харкова та області з майстер-класами, відкриті репетиції для школярів. Просвітницька місія KharkivMusicFest перетинається з його соціальною складовою: 27 березня в Будинку Офіцерів відбудеться благодійний концерт для дітей з дитячих будинків, інтернатів, ветеранів АТО, дітей ветеранів АТО за участю музикантів фестивалю.

      Тобто, усіма своїми ідеями, концертами, ініціативами KharkivMusicFest говорить: класична музика та дотичні до неї світи - це не елітарна закрита територія, у якій обертається каста обраних. Це не музика свят, а щоденна музика нормального – насиченого, цікавого, плідного, сповненого надією життя, яким живуть пересічні люди.

      Організатори фесту прагнуть створення музичного фестивалю світового рівня, який би приваблював різноманітну публіку, зокрема туристів, що спеціально б узгоджували свої маршрути з датами проведення KharkivMusicFest. Такий підхід дасть фестивалю унікальну можливість бути співзвучним багатьом сучасним європейським імпрезам, налаштувати активну співпрацю з культурного обміну не тільки між містами України, але й між країнами, що вельми актуально для нас в контексті інтегрування у світовий та європейський культурний простір.

      KharkivMusicFest ініційований зіркою класичної музики світового масштабу, диригентом і піаністом, харків’янином Станіславом Христенко. Лауреат понад 30 міжнародних фортепіанних конкурсів в Італії, Іспанії, Японії, Кореї, Словаччині, Україні, Казахстані, США, володар престижного звання Steinway Artist презентує рідному місту і Україні безпрецедентний,  майже двотижневий марафон, щоби запалити любов'ю до інтелектуальної музики насамперед молодь та об’єднати громаду навколо мистецьких подій.

      Станіслав Христенко, арт-директор KharkivMusicFest: «Ми спілкуємося з молоддю і хочемо, щоб, наприклад, фізіотерапевт, який не знає жодної ноти, знав усі твори Баха, як один мій знайомий, який живе в Брюсселі. Щоб власник пекарні запрошував до себе додому гостей і проводив для них концертну серію, в якій би звучала класична акустична музика. Щоб програміст, як в компанії Google, після важкого робочого дня йшов в спеціальну кімнату, яка надана компанією, щоб за власним бажанням грати класичну музику на роялі. Ми робимо фестиваль для того, щоб в сьогоденні і майбутньому музиканти не тільки не їхали, а навпаки - приїжджали сюди. Щоб концертні сцени ХНАТОБу ім. М. Лисенка та Харківської філармонії опинилися серед найпрестижніших сцен Європи та світу».

  

Офіційний сайт фестивалю: http://kharkivmusicfest.com/

KharkivMusicFest на FB: https://www.facebook.com/kharkivmusicfest/

 

Придбати квитки можна тут: https://kontramarka.ua/ru/events/kharkivmusicfest

https://internet-bilet.ua/events-rubric/3/concert/16/klassicheskaya-muzika/

Довідки за тел.: (057)707 7043

Квитки: від 70 до 1000 грн.

 

*УВАГА! Детальну програму заходів з анотаціями концертів дивитися у додатку

                                                                 

З питань акредитації, фото для анонсів, запрошення у прямі ефіри та організація інтерв’ю з організаторами, артистами та арт-директором фестивалю

Станіславом Христенко, звертайтеся до PR-агенції «Дель Арте»:

Ольга Стельмашевська тел.: 067 238 81 85, ostelm7@gmail.com

Юрій Гулевич: тел.: 067 448 05 35, ygulevich@gmail.com

 

901

Контактна особа

Ольга Стельмашевська

PR-компанія "Дель Арте", Київ