pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:22 2018.12.14
star_border Додати в обрані

«Ваш сайт помер!» З повагою, мобільний трафік

Обсяг ринку медійної інтернет-реклами в Україні за підсумками 2018 року перевищив 1 млрд грн.

Знайомтесь, це Коля, йому 8 років. Він не вміє вмикати стаціонарний комп'ютер, але знає, як знайти у своєму смартфоні YouTube та дивитися ролики про Minecraft.
Це Маша, 25 років, і все, що їй потрібно - Instagram, Facebook і WhatsApp. Вона знаходить все це у телефоні, у Маші немає ноутбука.
А це Оксана Михайлівна, їй 65. По скайпу вона спілкується з подружками, дивиться серіали онлайн. У неї планшет.
Десктоп вдома — тепер це з розряду фантастики. Якщо він у вас є — ви або фрік, або представник такої професії, якій дійсно важко щось впарити на просторах інтернету. Все змінилося, і дуже швидко.

Ринок
Обсяг ринку медійної інтернет-реклами в Україні за підсумками 2018 року перевищив 1 млрд грн. Про це свідчить дослідження ринку Інтернет асоціації України.
Розмір ринку інтернет-реклами виріс на 32% у порівнянні з півріччям 2017 року.
Банерна реклама становить 42%, реклама у відеоплеєрі — майже 35%, відеореклама, яка програється при перегляді сторінки - понад 8%.
На мобільні пристрої припадає 18% всієї банерної реклами, 10% — у відеоплеєрі. Для інших видів інтернет-реклами частка мобільних пристроїв менше ніж 1%.
При цьому на соціальні мережі та месенджери — зокрема, Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Skype, Viber — доводиться 25,1% ринку інтернет-реклами.

Бобік здох!

Якщо на вашому сайті більш ніж половина не мобільного трафіку — це означає, що він вмирає.


Що думає мобільний користувач? Що він відчуває? Де знаходиться? Цього точно зараз не знають ні керівники маркетингових відділів, ні більшість рекламних агентств. Це стосується не тільки України, а й близького зарубіжжя.
Відставання нових рекламних технологій від мобільної реальності — катастрофічне. Якщо декілька років тому можна було для клієнта намалювати, як рухається погляд по сайту, на яких місцях він затримується, де розмістити банер, підбирати його розмір, контраст, колір, вбудовувати його в контент, то зараз це все не працює.  Більшість «рекламних кампаній» — досі якісь банера на застарілих майданчиках.


Тепер мейнстрім 80% пенетраціі (насправді, мабуть, всі 97%) став буденно нудним. Технологічність програматики здається реальною альтернативою медіа-планування, якість рекламних носіїв стала відповідати якості охоплення.


Пасажири вийшли з поїзда на попередній зупинці, а спеціалісти продовжують годувати клієнтів CTR і CPM. Ну ще з'явилися таємничі ліди різного ступеня готовності, помножені на аналітику переходу в магазини.
Актуальний мобільний інтернет вимагає переосмислення рекламної активності та креативних підходів. Геодані, технометріка смартфона, історія його використання. Інтеграція з соцмережами, використання спеціально розроблених саме для смартфонів рекламних концепцій і SMM-активностей. Інтеграція різних смартфонівских інструментів.

Digital інкубатор


Діджитал- агенція ITCG анонсує новий Digital marketing інкубатор для майбутніх фахівців

«Ми хочемо зробити індустрію інтернет маркетингу більш професійною та готові поділиться досвідом з майбутніми фахівцями. Від вас – бажання, жага до змін у цифровому світі та розуміння того, як працює Google. Від нас - 19 річний досвід на ринку інтернет реклами та секрети просування в інтернеті. Для будь-якої цікавої ідеї ми знайдемо клієнта з мінімальним бюджетом «на спробувати». А може, і не з мінімальним. Для цього проекту підготуємо обґрунтування, знайдемо йому застосування в індустрії та підкажемо, які задіяти інструменти для найкращого результату. Молоді маркетологи, студенти різних спеціальностей пишіть нам. Набридло жити нудно!» — Євген Єзерський, співзасновник Діджитал- агенції ITCG.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Веремієнко Лариса

l.veremeenko@itcg.ua


Контактна особа