pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

19:32 2018.11.21
star_border Додати в обрані

День народження ТРЦ Karavan в Харкові

День народження ТРЦ Karavan в Харкові

Чи легко бути королевою або #Karavan's Day в Харкові

        Царствена постава, продумані аксесуари, і звичайно нове вбрання, адже не можна ж підтримувати королівський статус в неактуальному образі?! З ТРЦ «Караван» - все просто. Просто бути королевою, першої леді і модною штучкою, адже у нас три дні суперактуальних прем'єр від улюблених брендів в поєднанні з абсолютним ціновим мінімумом. Чому, запитаєте ви - у нас

#КАРАВАН'sDAY плюс Black Friday - 70% на абсолютно все для професіоналів і любителів шопінгу.

24 і 25 листопада, коли всі ціни в ТРЦ «Караван» будуть в режимі мінімум, у кожного буде можливість не тільки прокачати персональний образ, а й випробувати вдачу. Весь ТРЦ перетвориться і тільки на два дні в простір ігор та призів, з якого ніхто не піде без подарунка.

«Оркестр шоу», «Хто зверху», «Брейн Ринг», «Супермодель», «Шоу барабанів», «Хвилина для перемоги» і це тільки один день, в фіналі якого всіх учасників чекає розіграш, переможці отримають ТОЙ САМИЙ IPhone X, а може витончені сережки, з білого золота, інкрустовані діамантами, а також цілу лавину подарунків від улюблених брендів!

25 листопада ми продовжимо дивувати, радувати і засипати подарунками: шоу «Орел і решка», «Бармен шоу», зірки і учасники «Майданс», «Розсміши коміка», «Пломбір шоу», баттл «Хто хоче стати мільйонером», Шоу барабанів , арт шоу і звичайно ж іменинний торт. Розваги і емоції на будь-який смак, але тільки позитивні: супер Insta - фотозони, портрети від шаржиста і дуже багато солодкої вати, як на справжньому дитячому святі, адже це ж

#КАРАВАН'sDAY!

        Але найяскравіше зоряне привітання, якого чекають всі, ми приготували в фіналі триденного абсолютного цінового мінімуму. Ви вже вгадали хедлайнера? Швидше переходьте за посиланням.

Коли: 23-25 листопада

Де: ТРЦ «Караван» алея до океанаріуму.

Найяскравіші моменти фестивалю на сайті ТРЦ Караван Харків і телеграм - каналі @karavan_trc_kh, приєднуйся


Контактна особа