pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:35 2018.02.27
star_border Додати в обрані

Анонс: BRDO презентує індекс споживчих цін: Як змінилася ціна вареника за останні роки?

BRDO презентує індекс споживчих цін на продовольчі товари - онлайн сервіс, який дає можливість користувачу в одному місті отримати актуальну інформацію з різних джерел стосовно рівня цін у зручній формі.

Скільки коштує зліпити вареник? Тобто скільки коштують кожен окремо інгредієнти: борошно, сало, масло, яйця, сметана? Скільки вони коштували два місяці, півроку, рік тому? Як змінюється вартість продуктів в нашому споживчому кошику? Скільки коштує зліпити вареник у Києві, Львові, Одесі, Вінниці, Полтаві? Як змінилися ціни на інші продукти, звичні для українців?

 BRDO презентує індекс вареника або ж індекс споживчих цін на продовольчі товари - онлайн-сервіс, який дає можливість користувачу в одному місці отримати актуальну інформацію з різних джерел стосовно рівня цін у зручній формі. Сервіс зберігає час користувачів на пошук та обробку інформації.

 BRDO надає щоденну динаміку цін на соціально значущі товари за даними чотирьох найбільших онлайн-супермаркетів. Інформація представлена як на всеукраїнському рівні, так і в регіональному розрізі. Крім того, є можливість порівняти індекси інфляції між країнами світу.

 Також на платформі доступний інфляційний калькулятор, що дозволяє оцінити як з часом змінювалися ціни в країні.

 

Як це працює?

Платформа автоматично збирає дані з відкритих джерел (Держстат, НБУ, Світовий банк, Євростат) та представляє їх у зручному вигляді.

·       Динаміка цін на споживчому ринку в регіонах оновлюється кожні два тижні.

·       Динаміка цін в онлайн-магазинах оновлюється щодня.

·       Індекси споживчих цін актуалізуються кожного тижня.

 

Крім того, користувач має змогу редагувати графік відповідно до своїх цілей та завантажувати його на свій комп’ютер. Також є можливість вбудувати окремі графіки в свій веб сайт.

 

Презентація Індексу вареника відбудеться 28 лютого 2018 року, о 14:30.

Місце: прес-центр ІА УНІАН (вул. Хрещатик, 4).

Акредитація ЗМІ до 11:00 28 лютого за посиланням та на t.kovryga@brdo.com.ua.

Запрошуємо взяти участь у заході!

 


Контактна особа