pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

10:33 2018.11.09
star_border Додати в обрані

Всеукраїнський Форум Агенцій регіонального розвитку

У програмі форуму ми розглянемо питання партнерства Агенцій, їх роль та функції у контексті їх впливу на соціально-економічний розвиток регіонів та європейський вектор розвитку України.

Запрошуємо Вас взяти участь у форумі Агенцій регіонального розвитку, який відбудеться 14 листопада 2018 року в місті Київ для висвітлення події.

Початок форуму об 11.00 в KMBS (Києво-Могилянська бізнес-школа, м. Київ, вул. Волоська, 8/5).

У програмі форуму ми розглянемо питання партнерства Агенцій, їх роль та функції у контексті їх впливу на соціально-економічний розвиток регіонів та європейський вектор розвитку України.

Мета форуму – презентувати мережу партнерства Агенції, її досягнення та плани на 2019-2021 роки відповідно до 4 основних пріоритетів: регіональний розвиток, розвиток підприємництва, інвестиції та інновації та організаційний розвиток мережі Агенцій.  

На хвилі реформ, які відбуваються в Україні в усіх сферах життя, Агенції покликані бути рушійною силою та основним інструментом реалізації державної регіональної політики, сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, залученню внутрішніх та зовнішніх інвестицій, підтримувати експорт, створювати умови та стратегії для інституційного та інфраструктурного розвитку регіонів.

Форум об’єднає профільні Міністерства України, представників Посольств країн світу, міжнародні та вітчизняні установи та організації, що підтримують економічний розвиток та процес реформ в Україні. Представників фінансових установ.

З питань акредитації звертайтесь в оргкомітет Форуму (098)968 11 27, (097)016 71 85, (096) 397 15 28, e-mail: zdevelopementagency@gmail.com


Контактна особа