pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:20 2018.11.05
star_border Додати в обрані

Від недовіри до взаємодії громади та поліції. Розбудова та посилення взаємодії громади й поліції.

Ініціатива "Я - поліція майбутнього" в контексті Програми ПРООН «Відновлення та розбудови миру» реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Королівства Нідерландів. В рамках даного проекту для учасників буде проведено низку тренінгів, які допоможуть їм навчитися розповсюджувати інформацію та відстежувати негативні публікації з наданих критеріїв, розвинути лідерські та комунікативні здібності. А головне – сформують у молоді чітке уявлення про суспільні запити до патрульної поліції та стійку мотивацію на їх втілення.

Сьогодні в українському суспільстві спостерігається істотна проблема низького рівня довіри до патрульної поліції. Як свідчать дані соціологічного опитування Фонду «Демократичні ініціативи» та Центру Разумкова, в грудні 2017 року рівень довіри до патрульної поліції впав на 24% (порівняно з груднем 2016 року). При цьому, у січні 2018 року підвищився лише на 6% порівняно з 2017 роком. Як констатували соціологи, патрульна поліція стала лідером з падіння довіри з-поміж усіх державних та соціальних інституцій. Саме тому особливо актуальним є те, що в Дружківці стартує проект, метою якого є розбудова взаємної довіри між населенням і поліцією за допомогою учасників проекту, а також запровадження молодіжного руху майбутньої поліції.
Ініціатива "Я - поліція майбутнього" в контексті Програми ПРООН «Відновлення та розбудови миру» реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.
Проект організований ГО "Освітня фундація "Потенціал" в партнерстві з Дружківською міською радою та поліцією і спрямований на вирішення одного з ключових питань нашого суспільства – недовіри до поліцій. Наші головні герої та героїні - члени громадської організації "Молодіжної Ліги майбутніх поліцейських" (яка існує з 2016 року) та студенти ДІТМ МНТУ імені академіка Юрія Бугая, знають, як відповідати на виклики і стійко справлятися з ними. Вони не терплять дискримінації в навчальних закладах, сім'ї та суспільстві. Вони думають на два покоління вперед. Їх об'єднує одна якість - небайдужість та бажання змінити нашу країну і світ на краще.
В рамках даного проекту для учасників буде проведено низку тренінгів, які допоможуть їм навчитися розповсюджувати інформацію та відстежувати негативні публікації з наданих критеріїв, розвинути лідерські та комунікативні здібності. А головне – сформують у молоді чітке уявлення про суспільні запити до патрульної поліції та стійку мотивацію на їх втілення.

Модератори ініціативи о проекті:
Марина Кір’ян – голова ГО "Освітня фундація "Потенціал", засновник та директор Тренінгового Агентства «PotentiaL», тренер.
«Ініціатива створює умови для самореалізації. Сприятиме формуванню лідерських якостей та почуття відповідальності за громаду.»
Олена Зікєєва – директор Дружківського відділення Товариство «Знання» України, засновник Мотиваційного Бізнес клубу, мотиваційний кар’єрний коуч, бізнес-тренер.
«Я - Поліція майбутнього" - проект, який здатний згуртувати людей, мотивувати їх до взаємодії і вирішення проблем»

Ілля Злобін – Ph.D. in Economics, бізнес-тренер, блогер. Член редколегії міжнародного науково-прикладного журналу «Економіко-правова парадигма розвитку сучасного суспільства» (Словаччина, ЄС).
«Управління довірою в соцмережах та симбіоз громади й поліції є важливим кроком, без якого реалізація будь-яких демократичних ініціатив приречена на провал»

Шановні учасники та просто всі небайдужі до соціальних проблем громадяни, познайомимося та зануримося в роботу форум-театру - як методу спільного пошуку шляхів вирішення негативних явищ у суспільстві, залучення аудиторії до взаємодії громади та поліції з метою подолання соціальних проблем і підвищення соціальної відповідальності, створення умов для впровадження молодими людьми власних ідей в рамках Флешмобу громадської безпеки «Я – Поліція майбутнього! Відповідальність починається з мене: право і порядок».

За додатковою інформацією звертатися:
Марина Кір'ян
Керівник ГО "Освітня фундація "Потенціал"
Тел.: +38 095 192 56 33
e-mail: kiryanmarina2211@gmail.com
https://www.facebook.com/kiryanmarina
https://www.facebook.com/groups/142359866138625/
Олена Зікєєва
Керівник проекту "Я - поліція майбутнього - Розвиток лідерських якостей молоді для поширення відповідальності за громаду"
Тел.: +38 050 213 96 79
e-mail: g1301lena@gmail.com
https://www.facebook.com/alena.gorodetskaa
Ілля Злобін
Модератор проекту "Я - поліція майбутнього - Розвиток лідерських якостей молоді для поширення відповідальності за громаду"
Тел.: +38 050 368 35 18
e-mail: bbs3683518@gmail.com
https://www.facebook.com/illiaZlobin

Контактна особа