pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

10:07 2018.10.31
star_border Додати в обрані

Bpm’online — серед лідерів світового ринку CRM рішень за результатами дослідження Nucleus Research

Дослідницьке агентство Nucleus Research оприлюднило рейтинг ключових гравців світового CRM-ринку за друге півріччя 2018 року — CRM Technology Value Matrix 2H2018. Bpm’online третій рік включено до сектору лідерів рейтингу як одну із найбільш функціональних і ергономічних CRM-систем світу. Експерти Nucleus Research високо оцінили можливості предиктивної аналітики та інструменти управління даними в bpm’online.

CRM Technology Value Matrix — рейтинг CRM-вендорів, що складається міжнародною дослідницькою компанією Nucleus Research та оновлюється кожні півроку. Аналітики вивчають можливості CRM-рішень для автоматизації продажу, маркетингу та клієнтського сервісу, оцінюючи їх за двома ключовими критеріями — ергономічністю та функціональністю.

Bpm’online регулярно входить до числа лідерів CRM Technology Value Matrix. У новому звіті 2018 експерти Nucleus Research високо оцінили інструменти, реалізовані на технології машинного навчання. Також вони відзначили наявність площадки Маркетплейс із безліччю готових розширень та шаблонів, кількість яких постійно зростає. Тисячі організацій по всьому світу обирають bpm'online завдяки синергії CRM-інструментів та BPM-технологій, а також можливостям для управління повною подорожжю клієнта — від знайомства з компанією до сервісного обслуговування — на єдиній платформі.

Міжнародна аналітична агенція Nucleus Research спеціалізується на дослідженнях IT-ринку та аналізі повернення інвестицій (ROI) від впровадження технологій. У портфелі ROI-кейсів компанії — понад 400 досліджень у різних сегментах ринку.

 

Довідка про Terrasoft

Terrasoft — один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM, з офісами в семи країнах та понад 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих та середніх компаній по всьому світу використовують платформу bpm'online для оптимізації та прискорення процесів продажів, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продукти bpm'online включені в Магічні Квадранти Gartner та лідирують в Forrester Wave. Місія Terrasoft — допомагати компаніям прискорюватися. www.terrasoft.ua

pr@terrasoft.ua

Контактна особа