pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:59 2018.10.29
star_border Додати в обрані

Позитивні жінки провели IV національний жіночий форум з ВІЛ та СНІД

Більше 60 учасниць зустрілись під час форуму з ВІЛ та СНІД у м. Ірпінь з 16 по 18 жовтня. Організатором Форуму виступила мережа “Позитивні жінки”.

На відкритті Форуму виступила докторка Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України: “Дуже важливо, щоб ви мали доступ і зв’язок з людьми у Міністерстві, щоб ви могли надавати поради, щоб ви були учасницями робочих груп, адвокатами представниць своєї спільноти, своїх дітей, чоловіків, друзів. Я вас заохочую займатися багатьма справами, бо є розуміння, що така вузька річ, як ВІЛ, насправді охоплює значно більше і має великий вплив на цілу країну”.

Другий день Форуму відкрив Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА. Серед спікерів були  Роман Гайлевич, директор ЮНЕЙДС в Україні; Наталія Нізова, радниця Міністра охорони здоров’я; Дмитро Шерембей, голова Координаційної ради БО “100% ЖИТТЯ” та Володимир Воронов, директор агенції  “VORONOVAGENCY CORPORATE BRANDING”, яка розробила новий брендбук для БО “Позитивні жінки”.

Питання, які підіймалися на Форумі, були присвячені таким темам, як Цілі сталого розвитку як інструмент адвокації прав жінок, які живуть з ВІЛ, бюджетна адвокація, право на здоров’я, валідація елімінації ВІЛ та сифілісу від матері до дитини, жінки та туберкульоз, інформаційна кампанія “Будь у курсі=будь захищена”.

Третій день був присвячений збереженню здоров’я самих активісток, використанню інструментів подолання стигми та дискримінації, побудові бізнес-моделі організації та/або власного бренду. Також було презентовано краундфандингову кампанію Фестиваля протидії насиллю під Патронатом Міністерства охорони здоров'я та за підтримки агенції SMART Buro. Він відбудеться під час міжнародної акції “16 днів без агресії” з листопад по грудень 2018 року.

Перед учасницями виступила Уляна Пчолкіна, фіналістка першого у світі конкурсу краси Miss Wheelchair World 2017. Вона поділилася своєю історією та надихнула учасниць власним прикладом того, як бути щасливими та реалізованими.

“Головним результатом форуму стала резолюція, у якій ми визначили пріоритети розвитку організації на наступний рік" - зазначила Олена Стрижак,  голова БО “Позитивні Жінки”. З повним текстом резолюції можна ознайомитися на сайті організації http://www.pw.org.ua та у соціальній мережі https://www.facebook.com/PositiveWomenUkraine

Проведення IV Національного жіночого форуму з ВІЛ та СНІД підтримали  БО «100% ЖИТТЯ», Програма з розвитку ООН в Україні, ООН Жінки в Україні, Фонд Олени Пінчук та МБО “Євразійська жіноча мережа зі СНІДу”.


Контактна особа