pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:24 2018.02.26
star_border Додати в обрані

AVentures Capital придбав міноритарну частку в CoreValue, що входить до топ-50 ІТ компаній України

AVentures Capital, венчурний фонд, що інвестує в інноваційні компанії, оголосив про нову угоду - інвестицію в CoreValue, що займається аутсорсингом. Сума угоди не розголошується, але відомо, що фонд придбав міноритарну частку, а його представник увійшов в Раду Директорів компанії.

AVentures Capital, венчурний фонд, що інвестує в інноваційні компанії, оголосив про нову угоду - інвестицію в CoreValue, що займається аутсорсингом. Сума угоди не розголошується, але відомо, що фонд придбав міноритарну частку, а його представник увійшов в Раду Директорів компанії.


Заснована в 2005 році, CoreValue входить в топ-50 ІТ компаній* України, з офісами розробки в 9 містах країни (Львів, Вінниця, Черкаси, Київ, Хмельницький, Луцьк, Івано-Франківськ, Полтава) та Польші, і загальним штатом співробітників більше 350 чоловік. Компанія займається розробкою і тестуванням програмного забезпечення, наданням технічних консультацій для медичної, фармацевтичної, медійної та фінансової індустрій.

Так як основними споживачами послуг CoreValue є великі (в тому числі зі списку Fortune-50,500) та середні підприємства з США і Європи, офіси компанії також знаходяться в США, Нью-Джерсі. У 2017 році CoreValue отримала офіційний статус партнера Salesforce (Salesforce Consulting Partner) і Золотого партнера Microsoft (Gold Certified Partner).

«Ми раді співпрацювати з провідним розробником Salesforce в Центральній та Східній Європі, і однією з найбільш швидкозростаючих аутсорсингових компаній в регіоні», каже Євген Сисоєв, керуючий партнер AVentures Capital, який увійшов до Ради Директорів CoreValue. «Таким чином, AVentures Capital вже інвестував в дві компанії на стадії зростання, ставши фондом, що не акцентується на стадії, інвестуючи як на ранніх (Late seed (пізньої посівної) і A), так і на більш пізніх стадіях: зростання або викупу».

Ігор Кругляк, Генеральний директор і співзасновник CoreValue: «Я дуже радий можливостям, які відриває нам тісна співпраця з фондом AVentures Capital. CoreValue, ведуча технологічна компанія в галузі державного і приватного секторів, продовжує своє зростання, в чому нам безумовно допоможе експертиза і контакти фонду AVentures».

* Згідно з дослідженням DOU

AVentures Capital, венчурний фонд, заснований в 2012 році, орієнтований на співпрацю з глобальними компаніями, що мають R & D в Україні та країнах Центральної Східної Європи. Фонд фокусується на інвестиціях в IT, включаючи такі галузі як програмне забезпечення, електронна комерція, хмарні сервіси, мобільні технології, IoT і інші. Портфель AVentures Capital налічує понад 10 компаній, в числі яких Augmented Pixels, nuPSYS, Petcube, SpinBackup, StarWind, Rallyware, Bookimed, TeamFusion і інші. Детальніше: http://aventurescapital.com/

Контактна особа