pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

10:59 2018.10.29
star_border Додати в обрані

Магічний Квадрант Gartner: bpm’online — серед найкращих рішень для управління лідами

Провідне світове аналітичне агентство Gartner опублікувало новий рейтинг CRM-рішень для управління лідами — Gartner Magic Quadrant for CRM Lead Management, 2018. Система bpm’online компанії Terrasoft входить у Магічний Квадрант вже втретє, щороку покращуючи свої позиції.

Аналітики високо оцінили функціональність bpm’online , зазначивши інструменти інтелектуального скорингу, мультиканальність та унікальну синергію технологій CRM і BPM.

Експерти Gartner щороку визначають поточну ситуацію на глобальному ІТ-ринку та напрями його розвитку, щоби допомогти компаніям з вибором корпоративного ПО. За даними Magic Quadrant for CRM Lead Management, за 2017 рік світовий ринок CRM-рішень для управління лідами виріс на 14%. При цьому 77% компаній, опитаних у рамках дослідження, придбали такі продукти з метою поліпшення бізнес-результатів, 71% — аби збільшити прибуток.

На сайті Террасофт доступна повна версія звіту Gartner Magic Quadrant for CRM Lead Management, 2018.

Для генерації лідів та їх зрощування у портфелі CRM-рішень компанії Terrasoft є мультиканальна маркетингова платформа bpm’online marketing. Це рішення дозволяє визначати та вирощувати потреби клієнтів, вести з ними безперервний діалог, аналізувати відгук і переводити у продаж кваліфіковані, готові до неї ліди.


Довідка про Gartner

Gartner — міжнародне аналітичне агентство, що спеціалізується в області аналізу інформаційних технологій та консалтингу. Компанія проводить дослідження, які допомагають приймати управлінські рішення IТ-директорам, інвесторам та керівникам більше 10 000 різних підприємств по всьому світу.

Disclaimer: Gartner не виражає підтримки ніяким постачальникам, продуктам або послугам, описаним в своїх дослідницьких публікаціях, і не радить користувачам вибирати постачальників з найвищими рейтингами або іншими особливостями. Публікації Gartner висловлюють думку дослідницької організації Gartner та не повинні тлумачитися як констатація факту. Gartner не дає ніяких гарантій, неявних або інших, щодо даного дослідження, в тому числі ніяких гарантій придатності для продажу або будь-яких інших цілей.

Довідка про Terrasoft

Terrasoft — один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM, з офісами в семи країнах та понад 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих та середніх компаній по всьому світу використовують платформу bpm'online для оптимізації та прискорення процесів продажів, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продукти bpm'online включені в Магічні Квадранти Gartner та лідирують в Forrester Wave. Місія Terrasoft — допомагати компаніям прискорюватися. www.terrasoft.ua

  


Контактна особа