pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:36 2018.10.25
star_border Додати в обрані

Бізнес та бухгалтерія без паперу: M.E.Doc запустив флешмоб «Колір настрою - ЗЕЛЕНИЙ!»

Щорічно в четвертий четвер жовтня весь світ відзначає День без паперу (World Paper Free Day). Саме в цей день M.E.Doc запускає флешмоб «Колір настрою - ЗЕЛЕНИЙ!», під час якого кожен у Фейсбуці може поділитися досвідом чи ідеями, на що він здатен, аби відмовитися від використання канцелярського паперу і перейти на безпаперові технології на користь збереження природніх ресурсів.

Щорічно в четвертий четвер жовтня весь світ відзначає День без паперу (World Paper Free Day). Саме в цей день M.E.Doc запускає флешмоб «Колір настрою - ЗЕЛЕНИЙ!», під час якого кожен у Фейсбуці може поділитися досвідом чи ідеями, на що він здатен, аби відмовитися від використання канцелярського паперу і перейти на безпаперові технології на користь збереження природніх ресурсів.

Кожен бухгалтер або підприємець з M.E.Doc вже є рятівником природи! Адже, щоб забезпечити один середньостатистичний офіс папером на рік, знищується приблизно 30 дерев. За 18 років роботи програми, перейшовши ще з самого початку на електронну звітність та ставши євангелістами безпаперових технологій, ми разом із вами зберегли цілі ліси дерев.

Ми всі безпосередньо причетні до Міжнародного дня без паперу. Кожен з нас – справжня Зелена Богиня чи Зелений Бог!

З вдячністю за прихильність сучасним технологіям та натхнення свої користувачів співробітники M.E.Doc зняли для вас позитивний відеоролик, щоб підтримати колір настрою зелений: https://youtu.be/Mc1FWZiRn7Y

День без паперу згадується раз на рік. З M.E.Doc – ми підтримуємо його щодня.

Підтримуй безпаперову акцію на сторінці M.E.Doc у Facebook та в Instagram @medoc_software. Робіть публікації з хештегом #Безпаперу, діліться інформацією та встановлюйте спеціальну рамку на свій аватар M.E.Doc #колірнастроюзелений у Фейсбуці.


Контактна особа