pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

13:42 2018.10.24
star_border Додати в обрані

50 млн. на гранти коли? Про Український національний стартап фонд можна буде поговорити наживо 6 листопада

2017 вперше Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував про наміри організувати український національний стартап фонд на підтримку розвитку ІТ-інновацій в Україні. У 2018 рішення про фінансування діяльності фонду було озвучено в пресу. Керівником і натхненником

У вівторок, 6 листопада 2018 року в Києві, пройде перший в Україні міжнародний ярмарок грантів для бізнесу, почесним гостем якого буде інвестиційний консультант, керівник запланованого до відкриття Українського національного фонду стартапів Дебора Фейрлам. Створення фонду і проведення ярмарку стартапів - ініціатива, яку підтримує Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Головна мета заходу - презентувати міжнародні стандарти оформлення заявки на отримання грантів, визначити критерії успішності проектів, організувати живе спілкування і обмін досвідом. Кращі українські стартап проекти в майбутньому зможуть подати заявку на фінансування не тільки в Український національний фонд стартапів, але і в інші венчурні організації.

Участь у заході візьмуть представники найбільших інвестиційних фондів і компаній, таких як Німецько-український фонд, Horizont 2020 року, Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), Фонд Східна Європа, Український державний фонд підтримки фермерських господарств, Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, Програма COSME + Європейська мережа підприємств - EEN і інші.

Наприклад, ініціатори програми Horizont 2020 вже інвестували в українські стартапи більш 14,2 млн.євро, надавши підтримку 83 проектам.

Участь в заході буде корисною для:

  • організаторів стартап проектів;
  • журналістів, які пишуть на тематику IT, інновацій, стартапів;
  • керівникам підприємств і організацій, які запускають виробництво нового продукту або послуги.

У програмі будуть обговорюватися такі теми, як:

  • правильне оформлення заявки на отримання гранту;
  • отримання фінансування для підприємства будь-якого рівня;
  • критерії стартапу для отримання гранту;
  • державні програми розвитку бізнесу.

Український національний фонд стартапів вже в перший рік свого існування обіцяє виділити 50 млн грн. у вигляді грантів на перспективні ідеї в сегменті блокчейн, інтернет речей (IoT), штучного інтелекту (AI), великих даних, біотехнологій або medtech, Фінтех, кібербезпеки, а також сфери оборони і енергетики. Дізнатися з перших вуст про концепцію нового фонду, вимогах і можливих критерії оцінки проектів можна буде в день заходу. Рішення про видачу грантів прийматиме комітет фонду з кількох людей.

Одним з організаторів ярмарку грантів став постійний користувач і партнер медіа-платформи Deadline, автор багатьох консалтингових статей, співзасновник і керівник компанії "Якість гарантовано" Єгор Шишенок.

Платформа Deadline.com.ua подарує безкоштовний квиток на захід (звичайна вартість квитка до 1600 грн.) одному з зареєстрованих журналістів ком'юніті. Щоб отримати квиток, необхідно відправити лист на адресу contact@deadline.com.ua. про мотивацію потрапити на захід. В темі листа можна вказати "Хочу квиток".

Додаткова інформація про ярмарок на сайті організатора http://bizforum.org.ua


Контактна особа

Стельмахова Олександра

verified_user Deadline, Дніпро