pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

10:03 2018.10.18
star_border Додати в обрані

Як бізнесу знайти інвестора завдяки ЗМІ? Онлайн-сервіс Deadline та PR-агенція GreenPR розпочинають співпрацю

Онлайн-сервіс Deadline.com.ua - перший в Україні майданчик для відповідей експертів на звернення ЗМІ - розпочинає співпрацю з агенцією GreenPR Ukraine, щоб надавати послуги з розробки та втілення індивідуальних PR-кампаній.

Онлайн-сервіс Deadline.com.ua - перший в Україні майданчик для відповідей експертів на звернення ЗМІ - розпочинає співпрацю з агенцією GreenPR Ukraine, щоб надавати послуги з розробки та втілення індивідуальних PR-кампаній.

 Сайт Deadline.com.ua дозволяє компаніям і експертам напряму спілкуватися з журналістами, – від команди проекту Deadline.com.ua коментує Олександра Стельмахова. – Проте, періодично у компаній є запити на додаткові послуги з PR-просування, які ми й будемо задовольняти спільно з командою GreenPR. Враховуючи, що ціноутворення на ринку PR є традиційно складним питанням, ми маємо змогу та досвід пропонувати підхід із чітким виконанням KPI».

 «Наша співпраця з Deadline.com.ua надасть клієнтам, які прагнуть втілити якісні та ефективні PR-кампанії, доступ до більш ніж 10-річного піар-досвіду, який підтверджений у тому числі й рейтингом ефективності Effie Awards», – говорить директор агентства GreenPR Артем Зелений. 

Вартість PR-кампанії планується оцінюватися за фактичною кількістю публікацій. У ком’юніті сервісу Deadline.com.ua є талановиті журналісти, які також можуть бути залучені до створення небанального контенту.

Послуги будуть доступними лише користувачам Deadline.com.ua на базі електронних угод, що оформлюються автоматично, разом зі створенням кабінету на медіа-платформі. Індивідуальні пропозиції укладатимуться окремим договором від Deadline (ТМ) за підсумком ретельного обговорення цілей та завдань PR-кампанії. Платформа не працюватиме із замовленнями на політичну тематику.

 За оцінкою «Української Асоціації PR» (UAPR) ринок PR-послуг в Україні зріс на 10% і до кінця 2018 року складатиме 358 млн грн.

 Для довідки

 

DEADLINE - перша професійна медіа-платформа для експертів і журналістів в Україні. Це безкоштовний для ЗМІ сучасний сервіс, з просуванням термінових і анонімних запитів від ЗМІ з метою швидше отримати якісні відповіді, внутрішнім чатом для прямого спілкування ньюсмейкерів і журналістів. З липня 2018 - на базі платформи анонсований старт цифрового рейтингу серед експертів і журналістів України. Deadline - партнер Асамблеї докторів наук з державного управління, VRK, визнаний Internews і іншими структурами як експерт ринку медіа в Україні.

 Deadline.com.ua - розпочав працювати рік тому. На кінець вересня 2018 на платформі зареєстровано близько 700 журналістів та 1400 експертів із різних галузей. У 95% усіх запитів через Deadline.com.ua журналісти отримують відповіді у вигляді коментарів від експертів — директорів, публічних діячів, меценатів, маркетологів і піарників.

 

GreenPR — українське незалежне агентство, яке розробляє та втілює комунікаційні кампанії у нових та традиційних медіа. Агенція має понад 10 років досвіду у маркетингових комунікаціях у сферах медицини, телекому, авто, ритейлу, FMCG, фінансів, шоу-бізнесу, медіа, інформаційних технологій на ринках В2С- та В2В-послуг. GreenPR є одним із найефективніших PR-агентств за рейтингом Effie Awards.


Контактна особа

Карина Крупенченкова

verified_user Rotary International, Київ