pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:38 2018.10.09
star_border Додати в обрані

11 жовтня BRDO та СУП оприлюднять рейтинг бізнес-клімату українських міст

11 жовтня об 11:30 в УНІАН BRDO спільно зі Спілкою українських підприємців (СУП) оприлюднять рейтинг легкості ведення бізнесу серед українських міст – Регіональний Doing Business 2018, розроблений за методологією Світового банку.

Чи здатні інші українські міста конкурувати за кошти на свій розвиток? Чи привітні до інвесторів – Дніпро, Миколаїв, Львів, Київ?

Щоб налагодити і стандартизувати процес конкуренції, зробити його зручним як для регіональних чиновників, так і для потенційних інвесторів, в 2017 році BRDO та Спілка Українських Підприємців (СУП) підготували рейтинг легкості ведення бізнесу в українських регіонах – Регіональний Doing Business 2018. Основою цього дослідження стала методологія Світового банку.

Для дослідження було обрано 6 напрямів взаємодії підприємців з місцевими органами влади: сплата місцевих податків; створення підприємства; відкритість інформації; одержання дозволів на будівництво; оформлення земельної ділянки під об’єктом нерухомості; приєднання до електромережі. Основними критеріями оцінювання стали “гроші” та “час”, що витрачаються на проходження офіційних процедур, а також кількість “візитів” до органів державної/місцевої влади. Окрім безпосередніх результатів, відповідні адміністрації отримають також рекомендації, як покращити ситуацію.

Спікери:

Денис МАЛЮСЬКА – заступник Голови BRDO, консультант Групи Світового банку в Україні

Олена ШУЛЯК – керівник сектору “Будівництво” BRDO, віце-президент СУП

Катерина ГЛАЗКОВА – виконавчий директор СУП

Джошуа БАДАХ - старший експерт Проекту EU4Business|FORBIZ.

Запрошуємо на презентацію Регіональний Doing Business 11 жовтня об 11:30 в УНІАН, вул. Хрещатик, 4.Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/NTXrGMNBTRPS42Al2


Контактна особа

Лариса Тищенко

BRDO Офіс ефективного регулювання, Київ