pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:12 2018.10.04
star_border Додати в обрані

Харків’яни збільшили споживання газу зі зниженням температур

З приходом холодів показання лічильників газу стрімко стрибнули у гору. Харків’яни, які проживають в багатоповерхівках в очікуванні опалювального сезону та подачі тепла у квартири увімкнули конфорки та духові шафи на повну. Дуже часто в осінній період споживачі природного газу нехтують правилами безпеки та наражають себе на небезпеку.

Зі зниженням температури на вулиці побутові споживачі збільшили споживання газу. Наприклад, в порівнянні з серпнем місяцем, в вересні місяці витрати природного газу в багатоповерхівках, зросли понад 23 %.

«З першими холодами споживачі газу активно починають використовувати плити для обігріву помешкання. Часто включають усі конфорки і при цьому щільно зачиняють вікна і навіть сушать білизну над плитою. Все це є порушення правил користування газовими приладами у побуті. Зневажливе ставлення до елементарних правил безпеки може призвести до гірких наслідків», - зазначив головний інженер ПАТ «Харківміськгаз» Андрій Макаренко

В щільно зачинених приміщеннях не вистачає кисню для повного згоряння газу, а також накопичується чадний газ, який приводить до нещасних випадків з летальними наслідками. Сушіння ж речей над плитою може стати причиною пожежі. Звертаємось до наших споживачів з проханням завжди дотримуватися елементарних правил безпеки при використанні газу в побуті, а особливо в опалювальний сезон.

Контактна особа

Марина Алексеевна

"Харківміськгаз" , Харків