pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:03 2018.10.02
star_border Додати в обрані

Завдяки благодійному турніру на підтримку дітей з синдромом Дауна зібрано майже 285 тисяч гривень

16 корпоративних команд узяли участь у благодійному турнірі з міні-футболу «Кубок відкритих сердець»

30 вересня 2018 року відбувся восьмий благодійний турнір з міні-футболу серед корпоративних команд «Кубок відкритих сердець», організований Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» (Київ, Х-Парк). Офіційним партнером і учасником змагань виступив оператор державних лотерей «М.С.Л.».

Традиційно метою змагань є збір коштів на підтримку програм Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна. Цього року івент підтримали 16 корпоративних команд, завдяки чому вдалося зібрати близько 285 тисяч гривень, що на 100 тисяч гривень більше у порівнянні з минулим роком.

Однією з особливостей цьогорічного турніру став підготовлений кейтерінг від молодих людей з синдромом Дауна. Сім хлопців і дівчат готували та подавали частування для учасників змагань. Таким чином, організатори привернули увагу до проблем професійного навчання та працевлаштування людей з цим діагнозом.

Компанія «М.С.Л.» підготувала для цих молодих людей невеличкий подарунок і запросила на свято своїх підопічних - футболістів з КДЮСШ №15, команду 2007 року народження, на чолі з заслуженим тренером України Олександром Пасекою. Маленькі чемпіони влаштували для підшефних ВБО «Даун Синдром» справжній майстер-клас, а потім зіграли з ними у футбол.

Коментарі директора з маркетингу оператора державних лотерей «М.С.Л.» Павла Вайсеро: «Уже другий рік поспіль компанія «М.С.Л.» приймає участь у благодійному футбольному турнірі ВБО «Даун Синдром». І якщо минулого року ми були технічним партнером, то зараз виступили у статусі офіційного партнера та виставили корпоративну команду. Більше того, нам вдалось поєднати два наші соціальні проекти, познайомивши «сонячну» молодь з одною з найсильніших дитячих футбольних команд України.

Для нас, як компанії, це - частина філософії бізнесу: у всьому світі однією з ключових задач лотерей є підтримка соціально важливих проектів та організацій, таких, як, наприклад, ВБО «Даун Синдром». Уже другий рік поспіль ми співпрацюємо з цією організацією. І кожного разу бачимо, з яким запалом в очах вони беруться до справи. Це чудово, що є небайдужі, які так багато роблять для «сонячних» діток.

Особливо хочу відзначити формат подій, які ініціює ВБО «Даун Синдром». Адже це можливість не лише для компаній підтримати подібні проекти, а й для співробітників - долучитись до того, щоб зробити життя дітей з синдромом Дауна більш зручним, яскравим і сповненим турботи».

 

 

***

Синдром Дауна - генетична аномалія, з якою народжується понад 420 дітей щороку в Україні. Народження такої дитини не залежить ні від способу життя батьків, ні від стану їхнього здоров'я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти, національності чи віросповідання.

Загалом же в нашій країні проживає понад 15 тисяч людей з синдромом Дауна.

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» (www.downsyndrome.org.ua) заснована в 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. Місія організації - поліпшення якості життя та створення нового майбутнього для людей з синдромом Дауна в Україні. У даний час ВБО «Даун Синдром» об'єднує понад 870 сімей з усіх куточків України.

Проекти, які реалізує відповідно до місії ВБО «Даун Синдром»:

- «Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна» - надає послуги раннього втручання, інформаційно-методичну підтримку інклюзивних та спеціалізованих дитячих садків, підготовка до школи, реформи в сфері дошкільної освіти;

- «Перспектива 21-3» - шкільне навчання, працевлаштування та автономне проживання для людей з синдромом Дауна;

- «Українська медична група по синдрому Дауна» - навчання медиків та впровадження новітніх національних стандартів медичного обслуговування людей з синдромом Дауна;

- «Молодіжний клуб» та проект «Підтриманого Працевлаштування» – підготовка до працевлаштування та супровід молодих людей із синдромом Дауна на робочому місці, організація дозвілля молодих людей із синдромом Дауна.

Щороку ВБО «Даун Синдром» організовує три спортивні заходи для корпоративних команд: боулінг, міні-футбол і пейнтбол. Їх метою є фінансова підтримка програм Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна.

 

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.

На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).

 

 

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 

Контактна особа

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." Пресс-служба

Оператор государственных лотерей "М.С.Л.", Київ

+38 (044) 461 92 18 press@msl.ua www.msl.ua