pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:47 2018.09.27
star_border Додати в обрані

Які авто восени купуватимуть українці?

Серед авто з пробігом українці дивляться на Audi A6, а телефонують продавцям Daewoo Lanos. При виборі авто з салону найчастіше цікавляться Kia Sorento та Volkswagen Polo.

Напередодні традиційного осіннього росту продажів Аналітичний Центр AUTO.RIA дослідив, які авто найчастіше шукали у серпні. Саме в цей період українці придивляються до своїх майбутніх покупок. Саме найпопулярніші в серпні марки/моделі, ймовірно, й будуть найкраще продаватись у вересні і, зрештою, всю осінь.

Так, серед авто з пробігом українці шукають Toyota Camry і Daewoo Lanos, а найчастіше — Audi A6. Однак, коли справа доходить до дзвінків, представник німецького автопрому пропускає вперед Renault Megane. Вочевидь, далеко не кожен, хто цікавиться Audi A6, готовий стати реальним покупцем.

Kia Sorento та Volkswagen Polo змінюють одне одного на лідируючих позиціях у рейтингах пошуків та переглядів серед нових авто. Решта ж марок/моделей представлені лише в одному з топів. Варто відмітити стабільний інтерес протягом усього літа до одразу двох представників Ravon — R2 і R4.

Якщо вивчати пошукові запити з різних регіонів України, то серед авто з пробігом у 17 з 25 областей найчастіше шукають старого-доброго знайомого Daewoo Lanos. Серед нових авто ситуація не настільки однозначна. Kia Sorento й Renault Duster підкорили відповідно 5 і 6 регіонів. А найбажанішою виявилась Skoda Octavia A7 — її шукали у 7 областях, включно з найбільшим ринком столичного регіону.

Не дивлячись на переконливі позиції Daewoo Lanos у регіонах, загалом в Україні частіше шукали, все ж, Audi A6. Гордість німецького автопрому, в свою чергу, перше місце в пошуку здобула лише у трьох регіонах Західної України.
Контактна особа