pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:04 2018.09.26
star_border Додати в обрані

Впровадження інтерактивних технологій підніме рівень навчання в школах Солом'янського району

З ініціативи Солом'янської районної адміністрації в 30 школах було встановлено інтерактивне обладнання для модернізації і поліпшення навчального процесу.

Це перший в столиці практичний крок щодо впровадження освітньої реформи «Нова українська школа» (НУШ). Використання електронних дошок в початкових класах дозволить зробити заняття динамічними і захоплюючими для учнів, відкриє викладачам нові підходи до навчання.

Впровадження інтерактивних технологій підніме рівень навчання в школах Солом'янського району

З ініціативи Солом'янської районної адміністрації в 30 школах було встановлено інтерактивне обладнання для модернізації і поліпшення навчального процесу.

Це перший в столиці практичний крок щодо впровадження освітньої реформи «Нова українська школа» (НУШ). Використання електронних дошок в початкових класах дозволить зробити заняття динамічними і захоплюючими для учнів, відкриє викладачам нові підходи до навчання.DDDK __ 2018 02jpg

Перед початком навчального року для 120 вчителів молодших класів фахівці «АМ Интегратор Груп» провели семінар з використання встановлених інтерактивних комплексів в роботі.

«Наш район став першим, хто впроваджує « Нову українську школу», — з гордістю ділиться Лариса Маслова, методист НДІ освіти Солом'янської райдержадміністрації. — «Всі наші викладачі пройшли курси онлайн, отримали сертифікати і готові до роботи з інтерактивними дошками. Вчителі дуже задоволені, навчальний процес в кожному класі буде цікавим для кожної дитини. Ми вдячні АМ Інтегратору за те, що він допоміг нашим школам вступить в цифрове майбутнє».DDDK __ 2018 04jpgjpg

Нововведення дозволяє використовувати різні стилі навчання. Кольорові записи і креслення, анімація, мультимедійні засоби, сучасні наочні матеріали надають вчителям багатий набір інструментів. Вони можуть зберігати і роздруковувати зображення на дошці, включати будь-які записи, зроблені під час заняття, що спростить перевірку засвоєного матеріалу, користуватися ресурсами інтернету. Викладачі отримують можливість ділитися матеріалами один з одним і використовувати їх повторно.

«Вперше в Україні школи отримали інтерактивні дошки для всіх перших класів», — каже директор школи №62 м.Києва Оксана Юшко. — «Впровадження сучасних методів навчального процесу — величезне задоволення для адміністрації навчального закладу та для вчителів перших класів. Цей проект відкриває нові перспективи на уроці».

Наскільки вони допоможуть школам в роботі? З огляду на поширеність різних гаджетів в повсякденному житті, звичайна дошка з крейдою або маркерами дітям не так цікава. Важлива можливість своїми руками малювати, переглянути навчальні відео і аудіо, презентації та наукові досліди. Така подача допомагає дитині краще засвоїти матеріал і застосувати нові знання на практиці. Високий ступінь наочності і ігрової залученості в процес навчання піднімає інтерес дітей до шкільних предметів і підвищує успішність.

DDDK __ 2018 01jpg

Нова українська школа — це ключова реформа Міністерства освіти і науки, мета якої — створити школу, в якій буде приємно вчитися, і яка надасть учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх в життя. НУШ — школа, в яку приємно ходити учням. Тут прислухаються до їх думки, вчать критично мислити, не боятися висловлювати власну думку і бути відповідальним громадянином. Реформа включає оновлення класів, впровадження сучасних методів навчання з впровадженням цифрових технологій.Контактна особа