pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:19 2018.09.24
star_border Додати в обрані

Сенсація: нова перемога фартового гравця «Лото-Забава» з Черкащини

Житель Черкаської області за півроку виграв два призи «Лото-Забава» на загальну суму 1 100 000 гривень

Під час розіграшу 998-го тиражу лотереї «Лото-Забава», що відбувся 23 вересня 2018 року, трапилась неймовірна подія. У конкурсі «Багаті та Відомі» фортуна посміхнулася Олександру Древалю з села Старий Коврай (Черкаська область) – почесному учаснику «КЛУБА МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», який знову опинився у студії улюбленої лотереї. Пан Олександр не полишав своє улюблене хобі навіть після виграшу 1 000 000 гривень 15 квітня 2018 року. Тоді щасливчик отримав статус 288-го мільйонера «Лото-Забава». Невдовзі він завітав до Києва, щоб узяти учать у подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера» та отримати  чек з рук улюблених ведучих – Лариси Руснак та Анатолія Гнатюка. У рамках ексклюзивної програми на прохання переможця оператор державних лотерей «М.С.Л.» влаштував пану Олександру та його донці приватну екскурсію Києво-Печерською Лаврою та поїздку до славнозвісного Межигір’я з відвідуванням «Хонки» та музею ретро-автомобілів.  

Цікаво, до того як стати мільйонером, Олександр Древаль встиг аж двічі побувати у студії «Лото-Забава» у якості основного гравця. Таким чином, приїзд на прямий ефір 23 вересня став уже четвертим візитом переможця на студію. Почесний мільйонер опинився у білому ряді на місці №24, і колесо конкурсу «Багаті та Відомі» обрало саме його. Пан Олександр миттєво виграв 50 тисяч гривень, а наприкінці розіграшу подвоїв суму свого призу у Супергрі та виграв 100 000 гривень.  

23 вересня у 998-му тиражі також було виграно приз у категорії «три горизонталі з однією пільговою підковкою». Розділили виграш в 1 000 000 гривень двоє гравців – з Одеської та Харківської областей. Перший майбутній власник 500 000 гривень придбав свій щасливий білет №0154774 в Одесі на точці продажу лотерейних білетів, що знаходиться за адресою: вул. Шклярука, 6. Другий улюбленець фортуни, який  виграв 500 000 гривень, купив білет № 0099425 у м.Ізюм (Харківська область) на фартовій точці за адресою: вул. Фрунзе, 40-А.  

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає всіх переможців 998-го тиражу та радить звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

 

 

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Державна лотерея «Мегалот» від оператора державних лотерей «М.С.Л.» стала генеральним партнером і спонсором Першого міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia, що відбувся 23-30 червня 2018 року в селі Криворівня (Івано-Франківська область) і став знаковою культурною та суспільною подією країни.

На початку вересня 2018 року компанія «М.С.Л.», яка має понад 5 000 пунктів розповсюдження лотерей в усіх підконтрольних регіонах нашої країни, приєдналася до Асоціації рітейлерів України (RAU).

 

 

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 

Контактна особа

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." Пресс-служба

Оператор государственных лотерей "М.С.Л.", Київ

+38 (044) 461 92 18 press@msl.ua www.msl.ua