pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:12 2018.09.19
star_border Додати в обрані

Оновлення bpm’online: настройка предиктивних моделей і автоматичний запуск кампаній за подією

18 вересня 2018 року компанія Terrasoft випустила новий пакет оновлень лінійки продуктів bpm’online — версію 7.12.4. У фокусі оновлення — ще більше інструментів для підвищення швидкості та результативності виконання процесів компанії.

Серед нових можливостей і поліпшень bpm’online 7.12.4 :

·       Моделі машинного навчання. В рамках розвитку інтелектуальних інструментів bpm’online реалізована можливість налаштовувати предиктивні моделі засобами для користувача. Тепер ви зможете:

o   вказати параметри моделі без необхідності вручну формувати скрипт вибірки даних;

o   вибрати колонку, в яку будуть зберігатися результати прогнозування;

o   включити запуск прогнозування по налаштованій моделі в сценарій виконання процесу.

·       Маркетингові кампанії. Новий елемент «Додати по триггеру» дозволяє автоматично запускати кампанію за заданою подією в системі. Наприклад, можна налаштувати моментальну відправку листа-підтвердження клієнту при реєстрації на захід або оформленні замовлення. Крім того, розширено можливості з налаштування максимально допустимої частоти розсилок, одержуваних клієнтами.

·       Обробка звернень. Для спрощення роботи користувачів значно поліпшено інтерфейс обробки звернень. Це дозволяє опрацьовувати в єдиному середовищі об'ємні email-повідомлення, в тому числі відповідати та пересилати листи, а також переглядати вкладені файли та коментарі до постів в стрічці.

·       Робота з даними. З'явився режим перегляду завантажених зображень при роботі з ними на деталі «Файли та посилання». Крім того, розширено можливості форматування тексту в примітках та email-повідомленнях. Наприклад, ви можете створювати таблиці, змінювати розмір доданих зображень, швидко додавати посилання в тексті та багато іншого.

·       Аналітика. Великий перелік аналітичних зрізів системи доповнений наскрізною воронкою, яку зручно використовувати для визначення проблемних місць на всіх етапах взаємодії з клієнтом — від кваліфікації ліда до успішного завершення продажу.

·       Інструменти кастомізації. При виклику веб-сервісів із бізнес-процесів реалізована підтримка аутентифікації за протоколу OAuth 2.0. А в майстрі розділів з'явилася можливість налаштовувати бізнес-правила та працювати з вихідним кодом міні-карток.

Дізнайтеся більше на сайті Академії Terrasoft.

 

Довідка про Terrasoft

Terrasoft — один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM, з офісами в семи країнах та понад 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих та середніх компаній по всьому світу використовують платформу bpm'online для оптимізації та прискорення процесів продажів, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продукти bpm'online включені в Магічні Квадранти Gartner та лідирують в Forrester Wave. Місія Terrasoft — допомагати компаніям прискорюватися. www.terrasoft.ua

pr@terrasoft.ua


Контактна особа