pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:36 2018.09.14
star_border Додати в обрані

CRM-система bpm’online удостоєна трьох нагород міжнародної премії «The CRM Market Leaders Awards 2018»

Авторитетне міжнародне видання CRM Magazine (destinationCRM.com) оголосило переможців щорічної премії «The CRM Market Leaders Awards» — кращих представників світового CRM-ринку. У 2018 році система bpm’online отримала визнання як CRM для великого та середнього бізнесу та як рішення для управління продажами.

Щорічно журнал CRM Magazine визначає кращих постачальників CRM-систем в різних галузевих категоріях — в рамках премії «The CRM Market Leaders Awards». Список переможців формує експертне журі, до складу якого входять ключові аналітики, консультанти та лідери думок ринку. CRM-лінійка bpm’online компанії Terrasoft отримує визнання «The CRM Market Leaders Awards» вже шостий рік поспіль.

У 2018 році bpm'online удостоєна звання лідера сере CRM-систем для середнього бізнесу (Midmarket CRM Suite) — четвертий раз в цій категорії. Також bpm'online увійшла в ТОП рішень для великих підприємств (Enterprise CRM Suite). Продукт отримав високі оцінки за рівень задоволеності клієнтів, функціональність системи та стратегію компанії. Аналітики відзначили простоту настройки bpm'online, що важливо для середніх компаній, котрі мають обмежений IT-ресурс. Також журі оцінило високу рентабельність інвестицій в ІТ-рішення та наявність інструментів управління бізнес-процесами, особливо актуальних для процессооріентірованних організацій. На думку експертів, як компанії-представники середнього бізнесу, так і великі корпорації однаково потребують потужних масштабованих рішень, яким є bpm’online.

У категорії CRM для управління продажами (Sales Force Automation) система bpm'online також визнана лідером. Журі відзначило запропонований вендором найповніший CRM-бандл, який дозволяє управляти повною подорожжю клієнта: від знайомства з компанією до повторного замовлення та обслуговування. Експерти вважають рішення bpm'online для автоматизації продажів одним з кращих в світі.

Bpm’online — інтелектуальна платформа для управління бізнес-процесами та єдина CRM-система для великих і середніх організацій. Унікальна синергія BPM-платформи та CRM-системи, з безліччю розширень та шаблонів маркетплейс, допомагає компаніям прискорюватися.

 

Довідка про CRM Magazine

CRM Magazine — провідне видання в сфері управління взаємовідносинами з клієнтами, що висвітлює теми продажів, маркетингу, сервісу, а також бізнес-стратегій. Метою премії «The CRM Market Leaders Awards» є виявлення та заохочення гравців світового CRM-ринку, які, розробляючи інноваційні продукти, здійснюють найбільш значний вплив на його розвиток. destinationCRM.com

Довідка про Terrasoft

Terrasoft — один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM, з офісами в семи країнах та понад 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих та середніх компаній по всьому світу використовують платформу bpm'online для оптимізації та прискорення процесів продажів, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продукти bpm'online включені в Магічні Квадранти Gartner та лідирують в Forrester Wave. Місія Terrasoft — допомагати компаніям прискорюватися. www.terrasoft.ua

Контакти для ЗМІ

Юлія Кушніренко, PR-менеджер, J.Kushnirenko@bpmonline.com

pr@terrasoft.ua


Контактна особа