pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:11 2018.09.13
star_border Додати в обрані

Велопробіг українців "Чумацький шлях до Північної Америки" фінішував у Вашингтоні

Трансатлантичний велопробіг українців

Літо українські велосипедисти проводжали офіційним завершенням велопробігу "Чумацький шлях до Північної Америки" (Chumak Way cycling tour), символічно зібравшись коло Меморіалу жертвам українського Голодомору-Геноциду 1932-1933 років у Вашингтоні (округ Колумбія, США). Спільно із Послом України у Сполучених Штатах Валерієм Чалим, велосипедисти поклали снопи пшениці на знак світлої пам'яті жертв геноциду та отримали почесну грамоту від Посольства України в США.

Учасники пробігу презентували українські інновації та розкривали реальну ситуацію, що склалась наразі в Україні, на зустрічах із діаспорою, дипломатами, місцевою владою, локальними організаціями та велосипедистами.

Зокрема, велочумаки продемонстрували три велосипедні цікавинки із України: електробайк DelFast, що побив світовий рекорд, проїхавши без підзарядки 367 км - та потрапив у Книгу рекордів Гіннеса. Легендарний велосипед "Еней" виробництва заводу "Антонова", завдяки якому українці здобули кілька світових перемог на велоперегонах. Та стильний і практичний дерев’яний велосипед WoodRover.

Серед цілей, які зокрема ставили перед собою організатори, було:

- покращити імідж та впізнаваність України в Північній Америці;
- сприяти просуванню інноваційних українських проектів в США, Канаді, та в усьому світі;
- адресно допомогти тим, хто постраждав в результаті війни на Донбасі.

Поспілкуватись із велочумаками в Україні можна буде вже 20 вересня о 14:00 на прес-конференції у Американському Домі (вул. М. Пимоненка, 6, м. Київ) (для того, щоб потрапити на територыю, обов'язково необхідно мати із собою паспорт або водійські права).

Акредитуватись на прес-конференцію можна, заповнивши коротку форму за посиланням. Для представників американських ЗМІ планується онлайн-трансляція із можливістю задати питання онлайн.


Контактна особа

Лілія Чемоданова

Велопробіг “Чумацький Шлях до Північної Америки", Київ