pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

21:25 2018.09.09
star_border Додати в обрані

Innovation Forpost: презентація інвестиційних можливостей

13 вересня 2018 року в ІА “УкрІнформ” (вул. Б. Хмельницького, 8/16, 2 поверх, м. Київ) о 14:00 відбудеться круглий стіл “Презентація інвестиційних можливостей індустріального парку “INNOVATION FORPOST” (м. Дніпро).
В роботі круглого столу беруть участь представники 4-х міністерств – Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Міністерства освіти і науки України, а також представники посольств іноземних держав і Торгово-промислової палати України.

13 вересня 2018 року в ІА “УкрІнформ” (вул. Б. Хмельницького, 8/16, 2 поверх, м. Київ) о 14:00 відбудеться круглий стіл “Презентація інвестиційних можливостей індустріального парку “INNOVATION FORPOST” (м. Дніпро).

Почавши Road Show на виставці Smart-city у Франції, “Агентство розвитку Дніпра” презентує вигідні умови участі у проекті для зовнішніх та внутрішніх інвесторів та девелоперських компаній.

Індустріальний парк “INNOVATION FORPOST” – пріоритетний для м. Дніпра інвестиційний проект, завдяки якому місто стає центром індустрії 4.0 з конвергентними рішеннями (як, наприклад, Hyperloop – шостий вид транспорту, який поєднує космічні і авіаційні технології, а також залізницю і трубопровідний транспорт, що втілюватиметься у вигляді Центру транспортних інновацій Hype.ua). В складі Індустріального парку запроектовані офіси і R&D центри, виставковий комплекс з інноваційним музеєм науки, бізнес-інкубатори, навчальні кампуси, апартаменти і дитячий дошкільний заклад, готель, зелені зони. Площа території – 50 га.

До розроблення проекту “INNOVATION FORPOST” залучені всесвітньо відомі візіонери, фахівці з ревіталізації промислових центрів у різних країнах – Ден Кінкейд, Ден Андерсон.

В роботі круглого столу беруть участь представники 4-х міністерств – Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Міністерства освіти і науки України, які вже долучились до супроводу цього амбіційного проекту, а також представники посольств іноземних держав і Торгово-промислової палати України.

Контактна особа

Віктор Пашула

Агентство розвитку Дніпра, Дніпро