pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

10:23 2018.09.07
star_border Додати в обрані

Рейтинг переможців: якими Авто Лідерами 2018 цікавляться найбільше?

В грудні 2017-го в Києві відбулась Церемонія нагородження переможців Національної Премії «Авто Лідер 2018» — найкращих автоновинок року за версією українських автолюбителів. Як змінились вподобання українців через півроку після оголошення результатів? Аналітичний центр AUTO.RIA склав рейтинг переможців премії за частотою пошукових запитів покупців.

Щороку автовиробники представляють в Україні свої новинки, з якими планують підкорювати ринок, і щороку на AUTO.RIA українці обирають найкращих із них — переможців у 14 номінаціях та Абсолютного Авто Лідера. Хто найцікавіший для автолюбителів через півроку після оголошення результатів? Аналітичний центр AUTO.RIA дослідив пошукові запити покупців та дізнався, яких Авто Лідерів українці шукають найчастіше. Отже, найбільше інтересу викликають автомобілі Skoda. Одразу дві моделі бренду — оновлені Octavia та Rapid — посіли перші сходинки рейтингу. Це 50% усіх пошукових запитів, присвячених Авто Лідерам. Також в трійку лідерів увійшов переможець номінації «Автомобілі для бізнесу» — Mercedes-Benz S класу.

Головною інтригою церемонії вручення премії став BMW 5 серії, номінант «Автомобілів для ділових людей». У своїй категорії він пропустив уперед Audi A5 Sportback, зате отримав звання Абсолютного Авто Лідера. Чи зберігся інтерес українців до автомобіля через півроку та чи готові його купувати? BMW 5 серії хоч і не потрапив у ТОП-3, проте залишається одним із найбажаніших — четверте місце рейтинга за Абсолютним Авто Лідером. Також доволі активно українці шукають Citroen C3. Нагадаємо, авто стало кращою новинкою серед «Автомобілів для міста».

Непоганим інтересом може похизуватись майбутнє автомобілів — електромобілі та гібриди. Авто Лідер у цій номінації, Volvo XC90 T8, посів 7 місце за частотою пошуку українцями. Mercedes-AMG GT R посів 14-те місце. Чи означає це, що спортивні автомобілі — мрія чи не кожного? Передостаннє місце в рейтингу пошуку посідає Авто Лідер серед комерційних автомобілів Volkswagen Crafter, що легко пояснити нішевістю автомобіля. Закриває рейтинг представник великих SUV Audi SQ7.

Варто зазначити, що ця автоновинка представлена на AUTO.RIA всього в 5-6 таких автомобілів на місяць. А от переможці рейтингу Skoda Octavia fl та Skoda Rapid fl представлені найкраще серед усіх Авто Лідерів на AUTO.RIA — разом понад 4 500 пропозицій салонів.

Уже на початку листопада розпочнуться нове голосування та нова боротьба новинок за лідерство. Автомобілі, представлені в Україні цього року, змагатимуться за можливість називатися «Авто Лідером 2019».


Контактна особа