pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

13:51 2018.08.30
star_border Додати в обрані

Terrasoft і SI BIS уклали партнерську угоду

Провідний системний інтегратор України SI BIS став партнером компанії Terrasoft. SI BIS буде реалізовувати проекти в області оптимізації бізнес-процесів, автоматизації продажів і маркетингу компаній-замовників на платформі bpm’online.

SI BIS — один з найбільших системних інтеграторів України. За 15 років роботи компанія стала експертом в комплексній реалізації проектів з побудови, управління, модернізації та супроводу IT-інфраструктури та реалізувала понад 400 великих проектів.

В рамках партнерства з Terrasoft системний інтегратор SI BIS буде реалізовувати для великих і середніх корпоративних клієнтів IT-проекти на основі платформи bpm'online. З огляду на попит клієнтів, в пріоритеті BPM-проекти — оптимізація та автоматизація бізнес-процесів, яка дозволяє перейти від інструкцій до автоматичного виконання, контролю процесів та управління ефективністю діяльності компанії. А також інтегратор буде впроваджувати комплексні CRM-проекти в галузі продажів і маркетингу.

«Використовуючи платформу bpm'online в якості бізнес-додатка, ми допомагаємо нашим клієнтам усунути неефективні процеси в компанії та знизити загальну вартість і поточні витрати на інформаційну інфраструктуру», — зазначив Сергій Сохацький, керівник управління бізнес-рішень SI BIS.

«Ми раді старту співпраці з таким великим системним інтегратором України як SI BIS. Наше партнерство дозволить клієнтам скористатися високим рівнем експертизи SI BIS при реалізації комплексних BPM- та CRM-проектів будь-якої складності», — прокоментував Євген Горбачов, Customer Success Director компанії Terrasoft.

 

Довідка про SI BIS

Компанія SI BIS є провідним системним інтегратором в Україні. SI BIS надає своїм замовникам послуги системної інтеграції, поставки та впровадження комплексних рішень, бізнес-консалтингу з метою підвищення ефективності їх бізнесу. Компанія сертифікована за міжнародними стандартами «ISO 9001». www.sibis.com.ua

 Довідка про Terrasoft

Terrasoft — один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM, з офісами в семи країнах та понад 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих та середніх компаній по всьому світу використовують платформу bpm'online для оптимізації та прискорення процесів продажів, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продукти bpm'online включені в Магічні Квадранти Gartner та лідирують в Forrester Wave. Місія Terrasoft — допомагати компаніям прискорюватися. www.terrasoft.ua


Контактна особа