pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:23 2018.08.27
star_border Додати в обрані

Клінічні дослідження в Україні

ЦМЛ№1 м. Житомир увійшла в число 12 медичних закладів в Україні, які були затверджені МОЗ України для проведення міжнародного клінічного дослідження для пацієнтів, які страждають на хронічний кашель.

Кашель є однією із головних причин звернення пацієнтів до лікаря. Крім того, він є симптомом багатьох різних захворювань, і не тільки органів дихання.

За статистикою, близько 12% дорослого населення страждають на дуже тривалий (хронічний) кашель. Цей діагноз є проблемою для суспільства ще й тому, що встановити його причину і підібрати ефективне лікування - складне завдання для лікарів. Нерідко істинна причина кашлю залишається не встановленою, а пацієнти залишаються без належної допомоги.

Вже розроблені препарати нової ери із кращим лікувальним потенціалом, на які покладають багато надій. Ефективність і безпечність одного із них планується довести в масштабному міжнародному клінічному дослідженні за участі близько 1300 пацієнтів з усього світу.

ЦМЛ№1 м. Житомира увійшла в число 12 медичних закладів в Україні, які були затверджені МОЗ України для проведення міжнародного клінічного дослідження для пацієнтів, які страждають на хронічний кашель. Протягом 12 місяців пацієнтам будуть проводитися всі необхідні діагностичні дослідження (аналізи крові, рентгенографія або комп’ютерна томографія легень, ЕКГ, спірометрія та інші) і проводитися безкоштовне лікування новітніми препаратами згідно міжнародних стандартів.

Для участі у програмі відбираються пацієнти з тривалим (більше 1-го року) кашлем, без звички тютюнопаління. Звертатися потрібно до «Науково-дослідницького центру» ЦМЛ №1 за попереднім записом. За декілька місяців поточного року десятки пацієнтів, які звернулися за допомогою, вже отримали повний або майже повний регрес кашлю і значне поліпшення якості життя.


Контактна особа

Оксана Мішина

УОЗ Житомирської міської ради, Житомир