pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:46 2018.08.24
star_border Додати в обрані

Театральна подія року. Свіже театральне дихання в українській культурі у Менорі

Україна може пишатися своєю творчою інтелігенцією! І це не гучні слова!
Сьогодні молодіжний театр Алли Ульянової являє театрального сезону прем'єру – виставу “Маячня”, за мотивами п'єси драматурга світового значення Ежена Іонеско «Маячня у двох»
Прем'єрний показ відбудеться 20 вересня у 19-00 в КДЦ МЕНОРА (Дніпро)

Ежен Іонеско був генієм, у своїх п'єсах розставляв пастки не тільки для публіки, але і для театрів, які наважувалися ставити його драми абсурду. Хоча абсурд живе не в його драматургії, весь наш світ катастрофічно абсурдний, ірраціональний, і письменник вирішується прокричати про це – не у весь голос, а з усмішливою іронією, свого роду чорним гумором, тому що сьогодні не висока трагедія, а лише відвертий і відв'язний (трагі) фарс може струсити нас, до всього звичних. 

Ім'я знаменитого французького драматурга добре знайоме глядачеві по телевізійної вистави «Маячня у двох», де в головних ролях зіграли талановиті актори – Геннадій Хазанов і Лія Ахєджакова. Історію подружньої пари, які прожили разом 17 років заплуталися у власних суперечках, які завели їх у глухий кут, ставить молодий режисер – Алла Ульянова (Дніпро). 

Не дивлячись на свій молодий вік і незліченну кількість відомих постановок на цю п'єсу, вона робить сміливий крок і з відомого матеріалу створює абсолютно новий проект, пакуючи його в жанр фарс – абсурд, з яскравим режисерським рішенням. Сценографія буде мінімальною, так як це диктує жанр, але це тільки додає пікантності і підкреслює режисерський задум. 

У виставі беруть участь: Каріна Омелянчук, Максим Лисоконь, Юлія Швайка, Олександр Мефісто, Маргарита Ульянова, Олексій Хоменко. Продюсує і представляє в ЗМІ - Аліна Ленд.  

"Коли я познайомилася з Аллою, побачила відео з передпоказу, я не змогла залишитися байдужою, -говорить Аліна. Наша прем'єра відбудеться у рідному місті Дніпро. Після, в наших планах провести постановку по 10 містах України, але на цьому ми не хочемо зупинятися і будемо штурмувати Європейські простори, а може бути і весь світ! "

Шановні редактори та журналісти, будь ласка, включіть свої публікації згадку про підтримку, це важливо. Станьте частиною культурного розвитку країни. Ми робимо складну, але цікаву роботу, робимо її сумлінно і дуже професійно!

 Контактні дані: • 380687885050 (продюсерський центр MUZA corporation) 
 • muzatrend@gmail.com
 • @muza_event instagram
 • @alinalend instagram
 • @bred_by_ulyanova instagram
https://www.youtube.com/watch?v=84r3VSBEWvI - пресс-конференція

Контактна особа