pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:31 2018.08.15
star_border Додати в обрані

Юристи ЮА «АБСОЛЮТ» супроводили держреєстрацію «Ukrainian eSport Federation» та 21 філії в Україні

Юристи Юридичного агентства «Абсолют» надали комплекс юридичних послуг по супроводженню державної реєстрації Всеукраїнської громадської організації «Ukrainian eSport Federation» та 21-ї філії на території України.

Юристи Юридичного агентства «Абсолют» надали комплекс юридичних послуг по супроводженню державної реєстрації Всеукраїнської громадської організації «Ukrainian eSport Federation» та 21-ї філії на території України.

Всеукраїнська громадська організація «Ukrainian eSport Federation» створена з метою популяризації, розвитку кіберспорту на території України та надання підтримки учасникам кібертурнірів.

За допомогою юристів ЮА «Абсолют» всього за кілька місяців свого існування організація відкрила та зареєструвала 21 регіональне представництво в обласних центрах України та офіційно підтвердила Всеукраїнський статус.

Завдяки професійній підтримці юристів нашої компанії для Всеукраїнської громадської організації відкрилися нові горизонти міжнародного співробітництва, а також доступ до внутрішнього державного фінансування проектів.

На сьогоднішній день юристи Юридичного агентства «Абсолют» регулярно консультують Всеукраїнську громадську організацію «Ukrainian eSport Federation» з поточних питань в різних сферах права, що виникають у процесі просування й розвитку, а також організації та проведення турнірів.

Юридичне агентство «Абсолют» – сучасна юридична компанія, яка активно підтримує бізнес що тільки зароджується, та сприяє його діяльності у правовому полі. Наші фахівці з азартом беруть нові виклики, вивчають нові напрямки роботи та отримують унікальний досвід.

 

Кіберспорт – змагання гравців на основі відеоігор, що припускає наявність рівних умов для всіх учасників. Даний напрямок діяльності перспективний та активно розвивається в Україні. Однак, при порівнянні з провідними гравцями ринку – США та Китаєм, український кіберспорт знаходиться на початковому етапі свого становлення.

Контактна особа