pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:21 2018.08.02
star_border Додати в обрані

Підсумки півріччя: що купують українці та як змінились їх смаки?

Українці купують більше автомобілів, ніж торік. При цьому перестають купувати ВАЗи. А ще автомобілісти люблять дивитись на Skoda Octavia, але в салонах запитують про Renault Duster.

За перше півріччя 2018 року на AUTO.RIA було продано майже 287 000 автомобілів з пробігом. Найпродуктивнішим виявився травень — цього місяця було продано понад 52 000 авто. Всього ж у 2018-му українці додали на AUTO.RIA 991 000+ пропозицій, що на 34 000 більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Найпопулярнішим серед українців, як і раніше, лишається Daewoo Lanos. З січня було продано більш ніж 6 100 таких автомобілів. Рік тому, щоб стати найпопулярнішою покупкою на ринку б/у авто, цьому представнику вітчизняного автопрому вистачило б відмітки в 4 450+ проданих одиниць.

Цікаво, що у 2018-му з ТОП-5 найпопулярніших повністю зник ВАЗ. Рік тому в кожному місяці він часто був представлений одразу двома моделями — ВАЗ 2106 та ВАЗ 2101.

Найпопулярніші нові авто за січень-червень 2018

Покупці, які цікавляться авто з салону, з початку року найбільше дзвінків зробили по таким брендам: Nissan, Volkswagen, Skoda та Renault. Найбільше дзвінків отримали автосалони, що продають Toyota.

Найактивніше українці цікавляться Skoda Octavia. Пропозиції продажу цього автомобіля зібрали найбільше переглядів. Втім, ближче до справи (до дзвінка в салон) автомобілісти віддають перевагу іншим маркам/моделям: у рейтингу дзвінків Skoda Octavia лише на 9-му місці. Також варто відмітити немалий інтерес до Ravon: одразу два представники бренду потрапили в ТОП-3 за дзвінками автосалонам. Найбільше ж дзвінків покупців залучають пропозиції про продаж Renault Duster.Контактна особа