pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

10:01 2018.02.14
star_border Додати в обрані

Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 7, 2018

Анонс видання «БАЛАНС-АГРО» № 7 за 2018 р.

Шановні читачі!

 З 01.01.18 р. набули чинності зміни до Закону від 16.07.99 р. № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі – Закон № 996), які стосуються правил складання та подання фінансової звітності. Детально про них ми розповідали в «БАЛАНС-АГРО», 2018, № 1-2, с. 8; 2017, № 40, с. 7. Однак форми річної фінзвітності за 2017 рік потрібно заповнювати за старими правилами, що діяли до 01.01.18 р. На них ми й орієнтуватимемося в консультації Вікторії МЕРВЕНЕЦЬКОЇ, з якої ви дізнаєтесь про склад, вимоги, граничні строки подання та оприлюднення річної фінансової звітності за минулий рік.

У консультації Світлани МАЛЬШАКОВОЇ розглянуто ситуацію, коли ФГ користується земельною ділянкою, яка надана в оренду голові цього господарства із земель державної власності. Звідси виникає низка запитань, відповіді на які ми надамо в цій публікації.

 Крім того, із «БАЛАНС-АГРО» 7 ви дізнаєтеся про:

·                     порядок ведення обліку та звітування з податку на прибуток та інших платежів при втраті сільгосппідприємством статусу платника єдиного податку четвертої групи, а також про оподаткування перехідних операцій;

·                     судову практику щодо індексації нормативної грошової оцінки в разі оренди приватних земель та зміни в цьому випадку об’єкта обкладення ПДФО;

·                     аргументи та поради сторін у дискусії «Чи обов’язково обліковувати робочий час за табелем»;

·                     особливості сплати єдиного податку, плати за землю та податку на нерухомість у зоні АТО;

·                     чинність договору оренди земельної ділянки, розташованої в зоні АТО;

·                     необхідність у 2018 році повторно отримувати індивідуальну податкову консультацію.

 Також у цьому випуску ми продовжуємо знайомити членів ФГ зі змінами в порядку загальнообов’язкового соцстрахування та розповімо про обов’язок реєстрації застрахованою особою члена ФГ – студента. 

Контактна особа

Сергій Наумов

verified_user ТОВ "Баланс Клуб", Дніпро