pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:21 2018.02.12
star_border Додати в обрані

ПроЗоррий Data Science Hackathon

Змагання для дата аналітиків Data Science Hackathon за участю Amazon Web Services.

24-25 лютого в Києві відбудеться змагання для дата аналітиків Data Science Hackathon. У заході візьмуть участь спеціалісти компаній DataRobot, YouScan, Privatbank, Ring Labs, Softserve, Deloitte, LoopMe, Samsung, Kyivstar, Rabota.ua. Це вже 70% від запланованої кількості учасників. Отримати практичний досвід роботи зі світовими лідерами IT-індустрії — Amazon Web Services, це ще одна перевага заходу. Тим не менш, призовий фонд Data Science Hackathon становить 2 250 $.

Організатори змагання на офіційній сторінці заходу наголошують,

— Це перша наукова лабораторія Hackathon в Україні на базі даних електронної системи ProZorro. Учасникам потрібно показати лише технічні навички, без будь-яких презентацій. Будьте краще, ніж ваші опоненти, і отримаєте гідні призи.

Іванна Мельник, директор майданчика E-Tender.UA,

— Перш за все Hackathon фанове змагання для технічних спеціалістів за пристойну винагороду. Окрім цього, додатковий шанс заявити про себе на ринку праці інформаційних технологій у сфері торгів та закупівель. Наша мета як партнерів заходу — спонукати професійний розвиток IT-спеціалістів, бути в центрі подій сфери закупівель та звичайно придивлятись до учасників як до потенційних працівників у проектах E-Tender.UA.

Організатори та партнери Data Science Hackathon

• ProZorro - система електронних публічних закупівель;

• Provectus - міжнародний лідер з надання повного пакету ІТ-послуг для корпоративного сегменту;

• Amazon Web Services - високонадійна платформа хмарного сервісу, яка надає послуги, що допомагають створювати складні додатки з високим рівнем масштабування та надійності, хмарні сховища для баз даних та інші функціональні можливості;

• Open Data Science - найбільша CIS спільнота, яка об’єднала навколо себе понад 10 000 членів представлена в Україні Ukrainian Data Science Club;

• E-Tender.UA - електронний майданчик публічних закупівель, входить в ТОП сервісів з управління закупівлями України. Має всі рівні акредитації системи Prozorro. Організовує та проводить комерційні тендери через систему Rialto.


Адреса заходу: пер. Ярославський, 1/3

За питаннями звертайтесь: +30939634652, s.demchenko@e-tender.ua


Контактна особа