pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

18:32 2018.02.08
star_border Додати в обрані

Анонс "БАЛАНС - АГРО" №6

Анонс чергового випуску спеціалізованного видання для бухгалтерів сільскогосподарських підприємств "БАЛАНС - АГРО"
https://balance.ua/publishing/balans-agro/

З 05.01.18 р. набуло чинності нове Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затверджене постановою Правління НБУ від 29.12.17 р. № 148. Воно визначає порядок ведення касових операцій у національній валюті юридичними особами (крім банків) та їх відокремленими підрозділами незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, органами державної влади та органами місцевого самоврядування під час здійснення ними діяльності з виробництва, реалізації, придбання товарів чи іншої господарської діяльності, фізичними особами, які провадять підприємницьку діяльність, фізичними особами. Уперше за багато років НБУ передало частину функцій щодо регулювання касових операцій безпосередньо суб’єктам господарювання.
Отже, робота каси відтепер регламентується як нормативно-правовими актами, так і локальними документами, розробленими самостійно СГ (але їх положення не повинні суперечити нормам діючого законодавства). Зокрема, підприємства повинні розробити та затвердити порядок оприбуткування готівки в касі.
Про те, як підприємству розробити власний порядок оприбуткування готівки в касі, читайте в консультації Вікторії МЕРВЕНЕЦЬКОЇ.

Крім того, із «БАЛАНС-АГРО» № 6 ви дізнаєтеся про:
• взаємозалік заборгованості як спосіб закриття розрахунків із контрагентом;
• документи, які підтверджують право на податковий кредит без ПН;
• приклад складання скарги на відсутність реєстрації ПН/РК за мовчазною згодою;
• подання звіту про працевлаштування інвалідів;
• необхідність повторного отримання ІПК.
Також у цьому випуску ми продовжуємо знайомити з новаціями сплати ЄСВ у цьому році, і розповімо про те, які види пенсій звільняють члена ФГ від сплати ЄСВ, та про строки сплати ЄСВ членами ФГ.
https://balance.ua/news/post/daydgest_balans-agro_6_2018/

Контактна особа

Сергій Наумов

verified_user ТОВ "Баланс Клуб", Дніпро