pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:33 2018.07.05
star_border Додати в обрані

CRM-система bpm’online — у четвертий раз в Магічному Квадранті Gartner серед рішень для управління клієнтським сервісом

Провідне світове аналітичне агентство у сфері IT Gartner включило продукт bpm’online service компанії Terrasoft до рейтингу найкращих CRM-рішень для управління клієнтським сервісом 2018 року — Magic Quadrant for the CRM Customer Engagement Center, 2018. Продукти bpm'online входять у Магічний Квадрант Gartner вже четвертий рік поспіль. Із сотень програмних продуктів для управління клієнтським сервісом до рейтингу ввійшли рішення лише 13 постачальників.

Магічний Квадрант Gartner — це щорічне дослідження, яке визначає поточну ситуацію та напрямки розвитку, а також ключових гравців у різних сферах світового IT-ринку. Рейтинг дозволяє оцінити позицію та репутацію вендорів, враховуючи не тільки можливості продуктів, а й також стратегію компанії, процеси роботи та використовувані технології.

В рамках дослідження експерти Gartner провели опитування серед користувачів систем по всьому світу. Користувачі bpm'online високо оцінили наявність готових процесів для організації клієнтського сервісу. Серед зазначених переваг — прості інструменти для маршрутизації та обробки звернень. Також вони відзначили легкість настройки та кастомізації системи, її масштабування, безпеку та гнучкість розгортання — як у хмарі, так та на власних серверах клієнта.

«Для нас велика честь четвертий раз увійти у Магічний Квадрант Gartner, —коментує Катерина Костерева, CEO Terrasoft. — Ми вважаємо, що включення bpm'online до провідного галузевого звіту ще раз засвідчує, що наш продукт дійсно допомагає компаніям прискорюватися в умовах швидкозмінного світу».

На думку аналітиків Gartner, рішення для управління клієнтським сервісом покликані допомогти операторам контакт-центрів і співробітникам підтримки обслуговувати клієнтів по різних каналах комунікацій. Експерти вважають, що до 2022 року для 70% обробок звернень клієнтів будуть використовуватися нові технології — додатки з машинним навчанням, чати або мобільні месенджери, тоді як у 2018 така комунікація становить лише 15%. Також очікується, що до 2022 року 20% комунікацій з клієнтами буде обробляти штучний інтелект, що на 400% більше, ніж зараз. Незважаючи на те, що частка телефонного зв'язку знизиться до 10% від загальної комунікації з клієнтами у 2022 році, людина буде як і раніше брати участь у понад 40% всіх взаємодій.

Bpm’online service — інтелектуальна платформа для управління сервісом, яка дозволяє прискорити процеси обслуговування, а також підвищити задоволеність клієнтів.

Повна версія звіту Magic Quadrant for the CRM Customer Engagement Center — на сайті Gartner.com (необхідна підписка).

 

Довідка про Gartner

Gartner — міжнародне аналітичне агентство, що спеціалізується в області аналізу інформаційних технологій та консалтингу. Компанія проводить дослідження, які допомагають приймати управлінські рішення IТ-директорам, інвесторам та керівникам більше 10 000 різних підприємств по всьому світу.

Disclaimer: Gartner не виражає підтримки ніяким постачальникам, продуктам або послугам, описаним в своїх дослідницьких публікаціях, і не радить користувачам вибирати постачальників з найвищими рейтингами або іншими особливостями. Публікації Gartner висловлюють думку дослідницької організації Gartner та не повинні тлумачитися як констатація факту. Gartner не дає ніяких гарантій, неявних або інших, щодо даного дослідження, в тому числі ніяких гарантій придатності для продажу або будь-яких інших цілей.

 

Довідка про Terrasoft

Terrasoft — один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM, з офісами в семи країнах та понад 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих та середніх компаній по всьому світу використовують платформу bpm'online для оптимізації та прискорення процесів продажів, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продукти bpm'online включені в Магічні Квадранти Gartner та лідирують в Forrester Wave. Місія Terrasoft — допомагати компаніям прискорюватися. www.terrasoft.uaКонтактна особа