pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:35 2018.07.02
star_border Додати в обрані

Міжнародний сервіс Autobooking.com удосконалює процеси роботи з клієнтами за допомогою bpm’online

Сервіс пошуку та онлайн запису на автосервіс Autobooking.com впровадив рішення на платформі bpm’online для автоматизації бізнес-процесів компанії. Гнучкі інструменти настройки системи дозволили адаптувати її під потреби бізнесу та масштабувати на всі країни, в яких представлено сервіс.

Autobooking.com допомагає автовласникам підібрати підходящу станцію техобслуговування та записатися на обслуговування онлайн. Сервіс активно розвивається: головний офіс знаходиться в Німеччині, за договором франшизи до проекту підключилися Польща, Бельгія, Голландія та Україна, 4 країни знаходяться в процесі запуску. Протягом року очікується підписання ще 15 країн. На порталі представлені тисячі СТО: тільки в Польщі можна вибрати станцію з 2000 пропозицій.

У зв'язку з таким стрімким розширенням, в тому числі географічним, компанія шукала інструмент автоматизації роботи відділу продажів та контакт-центру, який би пропонував інтеграцію з IP-телефонією та доступ на будь-якому пристрої в будь-якій точці світу. Також була необхідною можливість індивідуального налаштування процесів з урахуванням унікальної бізнес-моделі компанії.

Для вирішення цих завдань Autobooking.com впровадив систему bpm'online та масштабував її на інші країни: завдяки хмарним технологіям bpm'online є доступною всім співробітникам та франчайзі компанії. Додавання СТО в систему, контроль ефективності співробітників відділу продажів, організація роботи контакт-центрів в усіх країнах — відтепер управління цими процесами відбувається на єдиній платформі. Дані про клієнтів з сайту синхронізуються із системою, в результаті чого співробітники отримують повну картину по всіх клієнтах та замовленням.

Також Autobooking.com активно використовує інструменти bpm'online для автоматизації маркетингу. Можливості системи дозволяють сегментувати базу користувачів сервісу та налаштовувати ефективні маркетингові кампанії, серед яких — Email- та SMS- розсилки.

 

Довідка про Autobooking.com

Autobooking.com — сервіс пошуку та онлайн запису на автосервіс. На поточний момент компанія представлена в Німеччині, Україні, Польщі, Голландії та Бельгії та активно працює над розширенням мережі представництв в інших країнах. autobooking.com/ua-ua

 

Довідка про Terrasoft

Terrasoft — один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM, з офісами в семи країнах та понад 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих та середніх компаній по всьому світу використовують платформу bpm'online для оптимізації та прискорення процесів продажів, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продукти bpm'online включені в Магічні Квадранти Gartner та лідирують в Forrester Wave. Місія Terrasoft — допомагати компаніям прискорюватися. www.terrasoft.uaКонтактна особа