pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:21 2018.06.20
star_border Додати в обрані

Анонс «БАЛАНС-АГРО» № 24

Анонс випуску №24 видання для бухгалтерів та керівників сільгосппідприємств

Шановні читачі!

Одна із проблем, з якими зіткнулись платники податків на початку цього року, – це місце сплати податків при створенні ОТГ із територій суміжних районів. Ризик у цьому випадку полягав у виникненні недоїмки та втраті можливості застосовувати спрощену систему оподаткування. Із цього питання ми звернулись до ДФС і отримали відповідь, яка містить вирішення проблеми та яку ми розмістили в черговому випуску «БАЛАНС-АГРО» № 24.

Як відомо, із початку року відбулися зміни в регулюванні готівкового обігу: постановою Правління НБУ від 29.12.17 р. № 148 затверджено нове Положення про ведення касових операцій в Україні. У новому документі начебто небагато нововведень, проте деякі з них украй важливі, а подекуди навіть і незрозумілі або нелогічні. Це стало очевидно в міру адаптації суб’єктів господарювання до нових правил. Тож слідом за чималою кількістю запитань, що виникають у практичній діяльності, з’являється низка нюансів та уточнень і роз’яснень. Про них ми систематично писали в «БАЛАНС-АГРО», а в цьому випуску проаналізували нещодавні новації щодо готівкового законодавства від двох основних регуляторів – НБУ та ДФС. Головним чином вони торкаються останніх змін до Положення № 148, що набули чинності 01.06.18 р. Детальніше в консультації в цьому випуску.

Крім того, із цього випуску ви дізнаєтесь про:

·                     зміну позиції ДФС щодо оподаткування подарунків;

·                     продаж та купівлю транспорту сільгосппідприємству;

·                     строк реєстрації покупцем від’ємного розрахунку коригування;

·                     кількість знаків після коми, яку можна зазначати в ціні товару в податковій накладній;

·                     нарахування лікарняних у разі застосування підсумованого обліку робочого часу.

Також у цьому випуску ми розмістили путівник публікацій у «БАЛАНС-АГРО» за перше півріччя цього року, щоб наші читачі могли у зручний спосіб орієнтуватись та швидко знаходити потрібні консультації та поради нашого видання.

Контактна особа

Сергій Наумов

verified_user ТОВ "Баланс Клуб", Дніпро