pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:16 2018.06.18
star_border Додати в обрані

Бізнес-курс для представників середнього та малого бізнесу

Як у продавця є закон «продавай завжди», так і головний закон нетворкінгу - «спілкуйся завжди». В наш час контакти приходять звідусіль: соцмережі, конференції, вечірки. Якщо хтось когось рекомендує, знайдіть 30 хвилин, щоб випити кави з новою людиною за рекомендацією. Можливо, це ваш майбутній діловий партнер.
Процес налагодження ділових та особистих зв’язків потребує великих зусиль та організованості. Тому нетворкінгу потрібно навчатися, важливо вміти грамотно налагоджувати і підтримувати зв’язки, щоб в подальшому скористатися їх плодами.

28-30 червня 2018 року в Буковелі Центр підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business організовує бізнес-модуль «Переговори у продажах. Продуктивний нетворкінг».
Курс розрахований на власників та керівників бізнесу, які хочуть покращити навики переговорів та нетворкінгу, а також зав’язати нові бізнес-контакти.
Впродовж трьох днів відомий бізнес-тренер та засновник Школи розвитку лідерства LеaderWay Ваче Давтян розкаже про:
-  стратегії переговорів та чи працює win-win в Україні;
- як налагодити місток довіри та як зарекомендувати себе співрозмовнику за 30-секунд;
- принцип 4-ох зв’язків: як вийти на будь-яку людину в світі і яку роль в цьому відіграє нетворкінг;
- як підтримувати стосунки або що робити після знайомства чи продажі;
- щасливий клієнт: як домогтися того, щоб вас рекомендували.
Ваче Давтян зазначає: «Для того щоб бізнес розвивався, його потрібно постійно поліпшувати новими впровадженнями, напрямками, а це завжди нові люди. Тому знайомитися та будувати відносини потрібно завжди. Але як цей інструмент зіграє, залежить тільки від вас самих».
Бізнес-курс «Переговори у продажах. Продуктивний нетворкінг» включатиме теоретичні та практичні блоки (рольова гра «Переговори», вау-представлення та розробка власної стратегії нетворкінгу), а також аналіз кейсів у групах.
ДОВІДКА
Ваче Давтян - засновник і бізнес-тренер Школи розвитку лідерства LеaderWay. Спікер Львівської бізнес-школи, Міжнародного Інституту Бізнесу та більше 50 конференцій. З 2010 року проводить навчання для компаній: Google, Deloitte, Київстар, Fozzi, Tickets.ua, Promodo, Terrasoft, Intellect Service, Vents, Lindström, Белтимпорт, Литер, Аснова Холдинг, Baiersdorf та багатьох інших. Кількість онлайн-зв’язків експерта сягає більше 25 000 і 5000 офлайн.
Ініціатива EU4Business – спрямована на підвищення конкурентоспроможності та поліпшення доступу до фінансування для українських МСП шляхом надання консультацій та зміцнення потенціалу. Ініціатива реалізовується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Програма сприяє створенню мережі з 15 центрів підтримки бізнесу по всій країні, серед яких є Центр підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, оснований на базі Клуб Ділових Людей Україна.
В рамках ініціативи EU4Business Центром Підтримки Бізнесу на базі Клубу Ділових Людей Україна для представників бізнесу уже проведено бізнес-навчання «Маркетингові стратегії успішного бізнесу» (експерт Андрій Прудіус), «Бізнес-моделювання. ДНК компанії» (експерт Ігор Гут), «People management: ефективне управління сучасною командою» (експерт Михайло Притула) та «Управління консалтинговим бізнесом» (експерт Володимир Чернявський).
Також впродовж 2018 року в рамках цієї ж Програми буде проведено ще 4 бізнес-курси на такі теми:
1.   «Побудова системних продажів бізнесу» Піщак Олесь. 20-22 вересня 2018.
2. «Надихаюче лідерство» Заднепровська Алла. 18-20 жовтня 2018.
3. «Управління змінами у бізнесі» Павелко Володимир. 15-17 листопада 2018.
4. «Проект менеджмент у бізнесі» Файзулліна Ельвіра. 6-8 грудня 2018.
Зареєструватися на бізнес-курс «Переговори у продажах. Продуктивний нетворкінг можна заповнивши анкету за посиланням https://bit.ly/2J6iwoT.
Контактна особа